PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141654}

Dziwne przypadki w Blake Holsey High

Strange Days at Blake Holsey High
7,6 4 407
ocen
7,6 10 1 4407
Dziwne przypadki w Blake Holsey High
powrót do forum serialu Dziwne przypadki w Blake Holsey High

Co parę lat zawsze odświeżam sobie ten serial pomimo że mam już ponad 25 lat.
Próbowałem nawet kiedyś zrobić listę z najważniejszymi odcinkami, pomijając odcinki które nic nie wnoszą do fabuły, ale w każdym odcinku jest przynajmniej krótka rozmowa lub wzmianka o czymś, co trzeba wiedzieć. Więc jak odpalam serial to i tak oglądam każdy odcinek po kolei. Szkoda tylko, że odcinki nie są nigdzie dostępne w dobrej jakości :(

Gdyby nakręcono taki serial w dzisiejszych czasach pewnie okazałby się hitem na dowolnej platformie streamingowej. Szkoda, że dzisiejsze produkcje dla młodzieży nie są już tak wciągające (poza paroma wyjątkami).

Pamiętam jak razem z kuzynostwem rozmawialiśmy o tym serialu godzinami i sami chcieliśmy chodzić do takiej szkoły. Nawet zaczęliśmy się trochę interesować fizyką przez niektóre odcinki. Oby więcej takich produkcji!

Pewnie za parę lat znowu wrócę do Blake Holsey High. Mam ogromną nostalgie do tej produkcji. Serial zawsze pozostanie w moim serduszku.

Ziggus

pamiętam, że w mojej okolicy niewiele osób miało dostęp do jetixa, więc było z kim wymienić się spostrzeżeniami na temat tego serialu ;) mam 26 lat i przypomniał mi się jakiś wątek z tego serialu i dokopałem się w końcu do tytułu. Chce to sobie odświeżyć chociaż jedyne co pamiętam to to, że byli uczniowie jakieś szkoły i tajemnica agencja peradine (chociaż jako dzieciak myślałem, że to coś w stylu "pyradine" coś w stylu piramidy :D

szukam teraz wszystkich odcinków i zaczynam podróż na 15 lat wstecz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones