PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141654}

Dziwne przypadki w Blake Holsey High

Strange Days at Blake Holsey High
7,6 4 407
ocen
7,6 10 1 4407
Dziwne przypadki w Blake Holsey High
powrót do forum serialu Dziwne przypadki w Blake Holsey High

... seriale na Filmwebie i trafiam na to. Kurczę, jak ja o tym zapomniałem! Uwielbiałem ten
serial. Jeżeli dobrze pamiętam, był on kompletnie bez sensu, ale na chwilę obecną daję
9/10. Obejrzę parę odcinków, może ocena się zmieni, ale mam z tego bardzo dobrze
wspomnienia :)

Amonin

Po obejrzeniu 8 odcinków... Nie zawiodłem się :D Wielkim plusem jest to, że wszystko łączy się całość, istnieje jakaś fabuła... A nie, że w każdym odcinku wszyscy niby zapominają o tym, co zdarzyło się wcześniej. Najbardziej do gustu przypadł mi odcinek 6 - w tej chwili nie pamiętam dokładnie o czym był (XD), ale oglądało się go świetnie. Minusem jest dubbing - uważam, że lepiej by to wyglądało z napisami, albo nawet z lektorem. Polski był jakoś dziwnie dobrany... Ruch ust bohaterów prawie w ogóle nie pasował do polskiego dubbingu. Wprawdzie gdy byłem młodszy w ogóle tego nie zauważyłem, a to był chyba (chyba, ale co ja tam wiem...) jeden z pierwszych filmów tego typu (mówiąc "tego typu" chodzi mi o seriale z prawdziwymi ludźmi dla dzieci z dubbingiem, takimi jak Hannah Montana czy Nie Ma To Jak Hotel (które szczerze mówiąc, nie dorastają do pięt Dziwnym Przypadkom)).

ocenił(a) serial na 10
Amonin

Nie pamiętam o czym jest ten serial, ale pamiętam tylko, że kiedyś bardzo mi się podobał, więc biorę się za oglądanie ;p Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo mój gust filmowy znacznie się zmienił od czasów Fox Kids. Trochę głupio, że nigdzie nie można znaleźć odcinków z napisami, bo nie odzwyczaiłam się od lektora i dubbingu, ale trudno. Jak wrażenia po obejrzeniu reszty odcinków? ;)

Dagmii

Jakiś czas temu obejrzałem z pierwsze 20 odcinków bodajże, a później z nudów zobaczyłem ostatnie trzy... Z oceną 9/10 przesadziłem, po tym wszystkim jestem w stanie dać 7/8 :D Jakichś specjalnych efektów to nie ma, dobrych aktorów też nie... Ale muszę przyznać, oglądało się przyjemnie :) Trochę trudno jest mi się teraz na ten temat rozpisywać, po prostu fajne to. Tak czy inaczej (jak już pewnie pisałem), wspomnienia z tym są :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones