PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141654}

Dziwne przypadki w Blake Holsey High

Strange Days at Blake Holsey High
7,6 4 407
ocen
7,6 10 1 4407
Dziwne przypadki w Blake Holsey High
powrót do forum serialu Dziwne przypadki w Blake Holsey High

pomóżcie jaki tytuł nosi piosenka śpiewana przez chłopaków do gąbek morskich

użytkownik usunięty
monsun

Ta:
I can't live without you
Baby, you're the one
I just want you to know
Every night and day,I think about you
Stay forever mine
'Cause I can't let you go...
itd.

Tak,mi też się podoba...tylko ciągle nie mogę załapać-więc w końcu jaki tytuł?;)

użytkownik usunięty
JuliaG

No właśnie też nie wiem.Znalazłam ten urywek na jakimś forum.Też szukam tytułu ale nikt nie zna.

To jest chyba piosenka na potrzeby filmu.......................

Pati_Peace

No jeśli tak jest..to szkoda bo jest świetna...;)Ale jeśli coś znajdę o niej to napisze...:)

JuliaG

Ta piosenka jest genialna:D, szukałam, ale niestety na marne:(. Mam nadzieje że komuś się uda i nam tu uchyli rąbka tajemnicy:))

ocenił(a) serial na 9
gigaeiffla

ja mam to w formie filmiku. na yt znalazłam i ściągnełam za pomocą programu.

ocenił(a) serial na 10
monsun

jest straszna...^^ a najgorsze, ze jak sie wbije w mozg to koniec..;] chodzi za toba, az jakas gosia andrzejewicz jej nie zastapi i wtedy zaczynasz za nia tesknic;p

monsun

mógłby ktoś to ponownie zarzucić najlepiej na wrzutę lub coś innego byle nie na YouTube, bo tam albo usuną, albo zablokują...

monsun

Wiem, że ta dyskusja na temat owej piosenki była przeprowadzona jakieś dwa lata temu, ale
jakby ktoś przypadkowo wszedł na to forum i wciąż chciał wiedzieć jaki tytuł ma piosenka, o której
wszyscy tutaj dyskutowali to ja Wam go podam.. Tytuł to: `I can't live without you`, lecz niestety nigdzie
nie mogę jej znaleźć na internecie oprócz strony `M jak miłość` ( http://www.m-jak-milosc.pl/Multimedia/Audio/Sluchaj/6165/I-cant-live-without-you .html ). Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
aidalovemusic

haha nie wierze, pelna wersja! i skad to sie wzielo w jakims m jak milosc?;D haha, dzieki, nie slyszalam tego od... no chyba z rok! a teraz znowu bede sie meczyc z nial;D

aidalovemusic

Jej wielkie dzięki zapomniałam wogóle o tym pytaniu dziękuje za stronkę i za odpowiedź

monsun

ten tytuł to The sponge song. ale niestety nie ma jej pełnej wersji. układ choreograficzny za to wymiata

tess_harding_2

Nie, ten tytuł to I can't live without you boysbandy Currys. Wiem,bo mam całą piosenkę ;)
Szukałam jej latami i dzięki jednemu programowi mam piosenkę ;)

ocenił(a) serial na 10
magicznypazur

możesz podać link? Chyba że mówimy o tym samym na tej stronie "M jak miłość".

Lola140392

http://files.trele.pl/data/res/5d9/5d940c5c-e4e4-4f8f-b8c5-280debbfac46.mp3

i pamiętam jak leciało to w M jak Miłość :)

wito_filmweb

A macie może link do ściągnięcia? Albo ktoś kto ma mógłby udostępnić na youtubie? Bo powyższy link coś mi szwankuje :(
A piosenka i serial oczywiście genialne ;)

wild flame

wrzucę dziś na jakąś stronę i udostępnię link
dziwi mnie czemu tamten link ci nie działa... ja mogłem z niego ściągnąć ten kawałek

ocenił(a) serial na 7
wito_filmweb

O rany! Szukałam tego przez długi czas, ale zaprzestałam, bo przeczytałam na jakimś forum, że ta piosenka była stworzona na potrzeby filmu i nigdzie nie ma pełnej wersji. A tutaj okazuje się, że jednak jest! Dzięki wielkie za ten link! A jak już jesteśmy przy piosenkach, to wie ktoś jaki tytuł ma piosenka z odcinka "Półkule" gdzie Corrine śpiewała to przed Victorem ??

ocenił(a) serial na 10
queentights

Reflections ;]

ocenił(a) serial na 10
lol_ka

to okropne, ze to pamietam... nigdy nie dorosne

ocenił(a) serial na 7
lol_ka

ale kto śpiewa?

ocenił(a) serial na 9
wito_filmweb

To udostępnienie wciąż aktualne? Bo fajnie by było móc sobie posłuchać na własnym kompie :)

m_shadows

znasz jakąś stronkę żeby wrzucić? to wrzucę

wito_filmweb

ale na pewno można z tej co jest wyżej, wystarczy prawym kliknąć i "zapisz jako..."

ocenił(a) serial na 9
wito_filmweb

O serio? Dzięki :) Trochę techniki i się człowiek gubi :p

wito_filmweb

W porządku, na innym sprzęcie poradziłam sobie z linkiem :) Wielkie dzięki za udostępnienie! :D

wild flame

nie ma sprawy ;)

monsun

Savage Garden - Truly madly deepl

ocenił(a) serial na 9
monsun

http://fast-mp3.org/wannabe-i-can-t-live-without-you-3807742.htm

ocenił(a) serial na 8
monsun

https://www.youtube.com/watch?v=UD2kd3l7dwY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones