PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509690}

Eastwick

6,9 1 186
ocen
6,9 10 1 1186
Eastwick
powrót do forum serialu Eastwick

Wciągający.

ocenił(a) serial na 7

Niesamowicie wkręcający serial, od pierwszych chwil trzyma w napięciu, akcja stale się rozkręca. Uwielbiam film "Czarownice z Eastwick" więc z ciekawości obejrzałem 1 odcinek serialu odwołującego się do tego filmu. Już teraz żałuję, że powstała tylko jedna seria.

Choć fakt jest faktem: aktorzy filmowi (Nicholson, Cher, Pfeiffer i Sarandon) są o niebo lepsi od serialowych, to tych drugich darzę równie wielką sympatią. Jedynie postać serialowego Daryla, po wyśmienitej kreacji Nicholsona, nie jest tak dobra i moim zdaniem trochę nie pasuje.

Pozdrawiam miłośników i filmu i serialu :)

ocenił(a) serial na 7
ravyy

Mi się zdecydowanie bardziej podoba serial. Chociaż Jack Nicholson grał świetnie w filmie, jak zawsze z resztą, to bardziej podoba mi się serialowy Darryl. Wg mnie gra świetnie i dobrze odzwierciedla tą postać ;)
Zawsze chciałam oglądnąć film, ale po obejrzeniu, byłam dosyć zawiedziona. Gra tam Cher, której dosyć nie trawię, a na dodatek film jest odrobinę za stary na mój gust. Ma niektóre banalne i żałosne ujęcia. W serial można się bardziej wkręcić ;p

invisiblefairy

Film zagra się i koniec chyba że kilka części jest serial jak go nie cofna na parę lat nie na temat trochę zna ktoś gdzie można cały sezon z lektorem za darmo obejrzeć z góry dziękuję za informację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones