PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209672}

Emma: A Victorian Romance

Eikoku Koi Monogatari Emma
7,8 313
ocen
7,8 10 1 313
Eikoku Koi Monogatari Emma
powrót do forum serialu Eikoku Koi Monogatari Emma

Świetne:)

ocenił(a) serial na 8

Uwielbiam epokę wiktoriańską, ma w sobie tą magię. Historia jest bardzo przejmująca. Obejrzałem anime z ciekawości, głównie przez sentyment do epoki. Muszę przyznać, że nie żałuję. Smuci mnie jednak fakt, że anime chyba mało znane, wnioskuję po ilości komentarzy. Dlaczego najciekawsze anime są tak niedoceniane? Zapomniałbym wspomnieć o openingu i endingu. Jednym słowem "Genialne". Opening świetnie ukazuje różnicę między biednymi i bogatymi. Ci drudzy nie muszą się o nic martwić, a jedynie dbają o własne imię. Niziny społeczne walczą o przetrwanie, dla nich każdy dzień to ciągłe zmagania. Melodie naprawdę chwytają za serce. Za każdym razem, gdy oglądałem kolejny odcinek musiałem ich posłuchać, jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło. Bohaterowie bardzo realni, jak z resztą sama opowieść. Emma jest niezwykle tajemniczą osobą- spokojna, cicha, skromna, MĄDRA, co rzadko się zdarza w anime. Coś takiego mógłbym oglądać w nieskończoność i nigdy by mi się nie znudziło Cóż, to chyba wszystko.
Jakie są wasze opinie?

ocenił(a) serial na 8
grimmjow1990

Z góry przepraszam za liczne powtórzenia w komentarzu. Chciałem to poprawić, jednak edycja z jakiegoś powodu nie działa:)

grimmjow1990

Ze względu na twój komentarz chętnie obejrzę tę serie. Nigdy mnie nie interesowały seriale obyczajowe, może tym razem będzie co oglądać :)

ocenił(a) serial na 9
grimmjow1990

W 100% zgadzam się. Anime jest fantastyczne, pełno w nim różnego rodzaju drobiazgów i smaczków epoki wiktoriańskiej, wszystko jest przemyślane i dopracowane, postacie mają złóżone charaktery. Oby więcej takich serii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones