Ekler (2021)
Ekler: Sezon 1 Ekler Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Ekler (2021)

Telewizja Wytrwamy

13m
5,4 24
oceny
5,4 10 1 24

Ekler
powrót do forum s1e1

Ekler

ocenił(a) serial na 1

To bardzo prosty, "wdzięczny" i "radosny" temat na serial czy film ... Wystarczy sparodiować coś lub kogoś, kto nie będzie się umiał obronić... Przecież to tylko komedia, satyra, takie coś niewinne... To proste. Po co twórcy filmów i seriali mają podnosić poprzeczkę i robić AMBITNE kino skoro u drzwi taki prosty sposób rozbawienia Polaków... A to, że kosztem drwiny i poniżenia... Co tam. Liczy się KASA, KASA, KASA. Ważne by publika się dobrze bawiła i utwierdzała w przekonaniu, że Kościół i ludzie Kościoła (przecież nim są wszyscy ochrzczeni czyż nie??) to dno i warstwa mułu... A niech tam... Ważne by w jesienne wieczory zasiąść wygodnie w "bamboszach" i pieleszach dobowym i po raz kolejny mieć powód do świetnej zabawy. A jakże...

faustyn

Ale czy tak nie jest? Kościół - jak napisałeś - to naprawdę dno i gruba warstwa mułu. Jego pasterze udowadniają to na co dzień - gdyby ktoś zapomniał. Czy ochrzczeni są ludźmi Kościoła? - chyba większość już nie. Jaki mieli wybór, gdy niesiono ich do chrztu?
Mam wrażenie, że duża ich część przestała być ludźmi Kościoła szybko po tym jak zaczęli logicznie myśleć, poznali historię, posłuchali biskupów...
Kilkaset lat temu Ignacy Krasicki pisał: "Śmiejmy się z głupich choćby przewielebnych..." to jest dalej aktualne, tym bardziej, że mułu systematycznie przybywa. Jeszcze parę lat i spod mułu nic nie będzie widać. Wtedy taki serial już nie będzie miał sensu.
A politycy? Ich też zamierzasz bronić?

ocenił(a) serial na 1
gruby025

Bardzo mi przykro, że masz takie pojęcie Kościoła. Ktoś kiedyś powiedział tak: "Rozumiem Pana nienawiść do Kościoła i księży. Gdybym został wychowany jak Pan i mówiono mi tę samą nieprawdę co Panu i wierzyłbym w oszczerstwa przeciw niemu, w które Pan wierzy, to z moim charakterem i predyspozycjami nienawidziłbym Kościoła dziesięć razy bardziej niż Pan. Tak naprawdę Pan nie nienawidzi Kościoła katolickiego ale jedynie tego co Pan o nim sądzi. " (F. Sheen). Nie znam Pana ale szanuję Pana pogląd. Proszę tylko wziąć pod uwagę kilka spraw. 1. Nie wierzę, że nie poznał Pan w swoim życiu fajnych duchownych (szkoła, parafia...) Ja takich spotykałem i spotykam. To są ludzie Kościoła z którymi si utożsamiam. Są tacy co potrafią się poświecić... 2. pracowałem swego czasu kilka lat w Domu Opieki i szpitalu dla obłożnie chorych i starszych ludzi. Uwierz mi, że dla tych ludzi rozgłośnie katolickie wyprzedzają te z radia zet, RMF itd. Dlaczego? sam sobie na to odpowiedź. Oni tam szukają wsparcia i "rozrywki" którą inaczej rozumiesz niż oni. Takie rozgłośnie naprawdę są potrzebne i nie wolno tego podważać. 3 Co do radia M. i Trwam (Rydzyk) to wiele ataków na nich to są zwyczajne kłamstwa, pomówieniem i oszczerstwem (jeśli wiesz o co mi chodzi). Wszystko po to by poniżyć i zdeptać takie rozgłośnie bo KOMUŚ JEDNAK ONE SZKODZĄ. A to, ze jedna babcia czy druga daje na to pieniądze z renty czy emerytury? OK. Przyznaj, ze umieją do tego zachęcić i coś tym starszym ludziom dają w zamian...

faustyn

A co konkretnie z tych,, ataków"jest kłamstwem, pomówieniem i oszczerstwem? Jakieś przykłady? I to ostatnie, o wyciąganiu pieniędzy i dawaniu coś za to, jest po prostu żenujące. Facetowi który dostaje miliony od Państwa (czyli de facto od nas), ciągle jest mało i mało. Szkoda że jeszcze nie powiedziałeś że wyciąganie kasy od starszych metodą na wnuczka też jest ok

ocenił(a) serial na 1
luki138

Kompletne kłamstwo w sprawie rzekomego samochodu, którym jeździł O. Rydzyk... Jedno zdjęcie Rydzyka w maybachu doprowadziło lewaków i wrogów K do histerii. Odpowiedź: To wyssana z palców bajka o bogactwach ks. Rydzyka. Wierz mi przyjacielu, ze w kwestii obrotów pieniędzy w samym RM nie zajmują się tym duchowni ale Fundacja w której pieniądze są przejrzyste. Podaj mi jakikolwiek prawomocny wyrok sądu, który oskarżałby RM czy Rydzyka o malwersacje czy inne rzeczy. NIE ZNAJDZIESZ TAKOWYCH. Wszystko tylko w kwestii "marzeń" tych, dla których RM i w ogóle rozgłośnie katolickie są "solą w oku", bo zżera ich zazdrość, że mimo ataków nadal pracują i mają się dobrze... 2. Rzekomy antysemityzm i nietolerancja wobec "innych". Kochany... Nikt dzisiaj tak nie atakuje KK jak lewacy i inni szubrawcy... Ciekawe, że ich opinia co do RM czy Trwam opiera się na opinii Gazety "Wybiórczej" czy innych śmieci, które głoszą fałsz, nieprawdę... Mają specyficzne pojęcie tolerancji... A to, że RM informuje o tym co się dzieje? Wszyscy to widzą. Np. to, że Soros - węgierski Żyd inwestuje pieniądze w propagandę lewacką... (Lempart itp) Czy RM jako rozgłośnia katolicka nie może zajmować się informacją i polityką? Jest taką sama rozgłośnią jak każda inna i nikt nie ma prawa zmieniać jej ramówki. Tym bardziej ci, którzy ani minuty nie słuchali RM a mają na jej temat miliony obiekcji. Każdy słucha to co chce i daje na to co chce... A tzw. "metoda na wnuczka" w przypadku RM kompletnie nie pasuje. Przecież to nikt inny jako Tusk swego czasu rzucił projekt: "Zabierz babci dowód". Bo te rzekome "biedne" babcie doskonale wiedzą kto mówi Prawdę a kto łzę jak pies...

faustyn

Dawno takich bzdur nie czytałem... Co prawda historia z Maybachem to ściema, ale już historia z samochodami od,, bezdomnego"nie. Rydzyk za to jeździ samochodami bardzo drogimi i to jest fakt, który łatwo sprawdzić. Co do jego majątku. Oczywiście, że teoretycznie Rydzyk nic nie ma(jest duchownym, więc teoretycznie zżyje skromnie), ale M. Morawiecki po przepisaniu majątku na żonę, też (teoretycznie) niewiele posiada. Co do antysemityzmu i atakowaniu,, Innych ", właściwie sam pokazałeś jak jest naprawdę... atakując innych. Bo przecież,, moja prawda jest lepsza od twojej". Przechodząc do sedna:Rydzyk w tej chwili toczy walkę w sądzie z Watchdog, ciekawe dlaczego? Hmm... Pewnie to sprawa polityczna(tak wam mówią w radiu). No i najważniejsze... Żadna inna fundacja, powtarzam żadna!!! Nie dostaje tyle pieniędzy od Państwa(czyli de facto od Nas), jak fundacja Rydzyk. Ciekawe dlaczego???

ocenił(a) serial na 8
luki138

Nie sądzisz chyba, że prawacki fanatyk dostrzeże w działalności swojego bóstwa, Rydzyka, jakikolwiek fałszywy ton. On mu będzie dupę lizał, nawet po rydzykowym odniesieniu się do zjawiska pedofilii słowami: "Oj tam, oj tam, a kto nie ma pokus?"

luki138

Szanowny Panie Faustynie, obawiam się, że szkoda Pańskich słów.

https://www.facebook.com/PanRejtan/photos/a.1500700990199530/3102129466723333/

ocenił(a) serial na 8
fiolet11

" Szanowny Panie Faustynie" - nie dość, że na kilometr śmierdzi włazidupstwem w stosunku prawackiego zyeba, to jeszcze na okrasę link do profilu foliarza. :)

ocenił(a) serial na 1
faustyn

Brawo faustyn! Pełna racja. Powodzenia w walce z lewakami!

ocenił(a) serial na 8
Andrzej_Iwanczuk

Iwanczuk, dali ci przepustkę z psychiatryka, czy u siostry oddziałowej dorwałeś się do klawiatury?

ocenił(a) serial na 1
Max66

Odjeb się ode mnie frajerze.

ocenił(a) serial na 8
Andrzej_Iwanczuk

Frajerów to szukaj w swojej rodzince, zawszony cwelu.

ocenił(a) serial na 7
gruby025

Całkowita racja :)

ocenił(a) serial na 8
gruby025

Zdecydowanie tak właśnie jest. Co do kilku lat, to nie był bym zbytnim optymistą. Szkoda, że ja raczej nie dożyję świeckiego państwa, ale mój syn już ma na to szansę.

Max66

Pokolenie, które boi się myśleć bo to grzech pomału wymiera. Polscy biskupi w tym zakresie też nie próżnują, co się jakiś odezwie to kolejne owieczki odchodzą.
Ostatnie wakacje moja córka spędzała w Polsce z przyjaciółmi z Danii. Najbardziej interesowała ich msza "na żywo" , chcieli zobaczyć na własne oczy ten folklor, o którym opowiadały ich babcie W Danii duchowni to kobiety a kościołów już nie ma. W Irlandii pod koniec XX wieku było ponad 95% zadeklarowanych i praktykujących katolików, teraz jest ich kilkanaście procent, jest to najszybciej laicyzujący się kraj w Europie.
W szkole podstawowej, do chodzi dwójka moich dzieci, katechetę zatrudniono dopiero w październiku, bo wcześniej nie udało się zebrać grupy dzieci, które chciały uczyć się religii. Jednym z powodów przeniesienia dzieci do innej szkoły był konflikt córki z księdzem - zawsze pytała dlaczego a przecież tu myśleć nie wolno - trzeba wierzyć. Ksiądz w szóstej klasie szkoły podstawowej powiedział, że jedno z dzieci, które zrezygnowało z religii "wybrało wieczne potępienie" bez względu na to jak będzie postępowało (zgodnie zresztą z nauka kościoła). Córka stwierdziła, że zbawieniem na takich zasadach jest raczej słabo zainteresowana - i się zaczęło.... Młodzi już tego nie łykają. W nowej szkole do komunii w 2021 roku poszło 40% dzieci. W starszych klasach jest ich coraz mniej.

Zaprawdę powiadam Ci - dożyjesz i nawet stary bardzo nie będziesz!!!

ocenił(a) serial na 1
faustyn

Przede wszystkim ten serial to dno. Brak jakiegokolwiek humoru, za to porządna dawka żenady już od pierwszych minut. Widać, że twórcy nie mają bladego pojęcia o Kościele, ich źródłem wiedzy są własne uprzedzenia oraz media typu tygodnik NIE. Nieudana kopia "Ucha prezesa", ale zapewne ciemny, "postępowy" ludek kupi i będzie nabijał im wyświetlenia.

ocenił(a) serial na 1
niespokojny_umysl

100% prawdy...

niespokojny_umysl

Widzę opinie znaFcy kodciola i arkanow Watykanu (polecam świetne Akta Watykanu)..

ocenił(a) serial na 1
wisgo

Chodzę co tydzień do Kościoła, czasami częściej, znam księży, widzę problemy Kościoła i rozmawiam o nich. A ten serial przede wszystkim jest bardzo słaby aktorski oraz scenariuszowo, brakuje w nim humoru. Drugi odcinek jest jeszcze gorszy niż pierwszy, gdyż wygląda na to, że scenarzyści pisali scenariusz na kolanie, wrzucając randomowe cytaty wypowiedziane czy to przez księży czy polityków. Gdyby to jeszcze osadzili w odpowiednim kontekście, ale widać, że chcieli tanim kosztem zrobić sensację.

ocenił(a) serial na 1
wisgo

Zresztą serial zaliczył spory spadek, gdyż w porównaniu do pierwszego odcinka, który obejrzało w ciągu pierwszych dni prawie 400 tys-500 tys. obecnie widziało go marne 100 tys. co jasno wskazuje, że sporo osób odrzuciła ta prymitywna forma. Ale niektórzy dalej będą zachwycać się w swoim zaślepieniu, jaki to "piękny", "wartościowy" i "oddający realia" serial.

faustyn

Nowogrodzka pozdrawia mało myślących . Takich potrzeba do wygrania następnych wyborów . Brawo ty

ocenił(a) serial na 1
SidLeniwiec

Wow, cóż za błyskotliwy komentarz, bo jeśli coś jest po prostu beznadziejne i nieśmieszne i dlatego się nie podoba, to od razu jest pisowcem. Jakże ten świat jest prosty. Dla Twojej wiadomości nie jestem za PiS-em i widzę, że Kościół trapią liczne problemy, ale ekler jest bardzo słabym serialem. I taka jest prawda.

niespokojny_umysl

Po obejrzeniu pierwszego 14-minutowego odcinka stwierdzasz, że serial jest słaby i wystawiasz najsłabszą z możliwych ocen. Gratuluję...

ocenił(a) serial na 1
inter86

Jeśli kolejne będą lepsze, to podwyższę. Na ten moment, w mojej ocenie zasługuje na jedynkę. Każdy ocenia jak chce.

faustyn

Ponizenia? Co ty bredzisz? Kogo niby poniżyli?

ocenił(a) serial na 8
wisgo

Chyba się nie spodziewasz, że prawacki fanatyk, miłośnik Rydzyka o umyśle przesiąkniętym religijną indoktrynacją, napisze coś z sensem.

ocenił(a) serial na 1
Max66

Prawdziwy przykład czystej, prawdziwej, postępowej tolerancji dla poglądów innych ludzi! I cóż za merytoryczne argumenty ad personam! Brawo, brawo, przekonał mnie Pan!!! ;)

ocenił(a) serial na 8
niespokojny_umysl

Którego fragmentu nie rozumiesz? A "ad kogo" ma być wypowiedź, jeśli to właśnie persona stanowi problem? Gdyby wypowiadał się lewacki oszołom, który np. zabrania mi jeść mięso, to określiłbym go lewackim fanatykiem. Jeśli nadal nie rozumiesz, to posłużę się przykładem sytuacji na wschodniej granicy. Prawacki zyeb widzi WYŁĄCZNIE bandytów rzucających kamieniami w policję i straż graniczną, ale jest ślepy np. na los wplątanych w to gówno dzieciaków - lewacki zyeb widzi WYŁĄCZNIE te biedne, umierające w lesie dzieci, ale jest ślepy na agresywnych bandytów. Normalny człowiek widzi obie strony - za to ten o móżdżku przesiąkniętym religijną indoktrynacją - już nie.

ocenił(a) serial na 1
Max66

To chyba Pan nie rozumie. Zamiast prowadzić rzeczową rozmowę, rzuca Pan łajnem na prawo i lewo. Po póki co, poza wyzwiskami , rzucaniem przekleństw, stygmatyzowaniem, pokazywaniem, iż kieruje się Pan przesądami i stereotypami oraz wyzywaniem innych nie wniósł Pan nic ciekawego. Proszę pamiętać, że Pana wypowiedzi świadczą o Panu.

ocenił(a) serial na 8
niespokojny_umysl

Jezdem po prostu fszczonśnienty.
Jak ja się teraz pozbieram po takim pocisku... :D

ocenił(a) serial na 1
Max66

To nie był pocisk, tylko smutne stwierdzenie prawdy...

ocenił(a) serial na 8
niespokojny_umysl

Nawet mi cię nie żal, smutny człowieczku :)

ocenił(a) serial na 1
Max66

Ludzie nie czytajcie wypocin tego prostaka MaxiCh@j66. Po co taki bydlak się tu udziela? Ma gówno zamiast mózgu.

ocenił(a) serial na 8
Andrzej_Iwanczuk

Zawszony gnoju, który raz powtarzasz piątą klasę podstawówki, że stać cię tylko na szczeniackie odwracanie określeń, którymi zostałeś trafnie opisany? Musisz poświęcać całe kieszonkowe, aby płacić najbardziej odrażającym menelom za możliwość spożywania ich skażonego nasienia. Bo jak inaczej wyjaśnić specyficzny odór szczelnie wypełniającego twoją makówkę rzadkiego kału, który sączy się wszystkimi otworami, czego efekty widać i czuć na tym portalu.

ocenił(a) serial na 1
Andrzej_Iwanczuk

Daj spokój, nie ma co zniżać się do poziomu ślepego trolla, który pucuje się do swoich "GENIALNYCH", "BŁYSKOTLIWYCH", "NA WYSOKIM POZIOMIE" pocisków, a tak naprawdę niczym prosiak tapla się w błotku i własnych ekskrementach.

ocenił(a) serial na 8
niespokojny_umysl

Niech się ksiądz tak niezdrowo nie podnieca i poczyta trochę co to znaczy trollowanie, bo raczej ksiądz nie rozumie. Poza tym, proszę nie fikać, bo obchodzę się z księdzem bardzo łagodnie. Póki co, zgnoiłem jedynie śmiecia, który się o to bardzo prosił.

ocenił(a) serial na 1
Max66

Nie jestem księdzem, typie! Aczkolwiek jestem osobą mocno wierzącą, czego się nie wstydzę.

ocenił(a) serial na 1
Max66

Gratuluję "życiowego sukcesu"! Jakież to marne życie musi Pan mieć, skoro uprawia taki beznadziejny trolling. Musi się Pan jeszcze sporo nauczyć ;) Ale najpierw polecam lekcje kultury osobistej, na pewno się przyda :D

ocenił(a) serial na 1
Max66

PS Czy jest Pan Żymianinem?

ocenił(a) serial na 8
niespokojny_umysl

Moherku, od początku odnosiłem wrażenie, że mam do czynienia z imbecylem - teraz jednak rozwiałeś wszelkie wątpliwości. Ślepy wyznawca fikcyjnego, żydowskiego stwora, zapożyczonego z sumeryjskich mitów, zadaje mi absurdalne pytanie, w dodatku używając języka szurów, czy jestem "Żymianinem". Do tej pory tylko mnie śmieszyłeś, teraz już przekroczyłeś granicę żenady :)

ocenił(a) serial na 1
Max66

Co jak co, ale pod kątem bycia mistrzem żenady i obciachu to z Panem nie mogę się mierzyć, Królu Żenady! ;) Jak ma Pan dzieci, to powinny odciąć Panu dostęp do Internetu XD

ocenił(a) serial na 1
Max66

PS Czy jest Pan Żymianinem?

ocenił(a) serial na 8
niespokojny_umysl

Jesteś, brodziku intelektualny, znacznie głupszym zyebem, niż ci się wydaje. W dodatku nudnym jak flaki z olejem. Nie muszę pytać czy jesteś idiotą. Sam mi odpowiadasz - bez pytania. Miałem już tutaj styczność z debilami o IQ małża - ty pobijasz ich wszystkich. :D

ocenił(a) serial na 1
Max66

Jesteś uroczy Maxiu. Przypominasz mi psa mojego sąsiada, o dziwo też nazywa się Max. Maxiu jest małym pieskiem, który bardzo głośno szczeka, gdy dostrzeże kogoś obcego. Lecz wystarczy, że brama jest otwarta, a Maxiu kuli ogon i siedzi cicho. Ale tak to już jest małe pieski głośno szczekają ;)

ocenił(a) serial na 8
niespokojny_umysl

P.S. Nie wysilaj już więcej swoich wszystkich trzech komórek mózgowych - spuszczam cię do kibla, czyli tam, gdzie jest twoje miejsce XD

ocenił(a) serial na 1
Max66

PS Czy jest Pan Żymianinem?

ocenił(a) serial na 8
ocenił(a) serial na 1
Max66

A mi żal Pana ślepoty. Ale kto wie, może kiedyś znajdzie się Pan na drodze do Damaszku jak niejaki Szaweł i zobaczy Prawdę (w tym o sobie)

ocenił(a) serial na 1
Max66

Kolejny prostacki komentarz debila.

ocenił(a) serial na 8
Andrzej_Iwanczuk

Zawsze rozpierdziela mnie, gdy jakiemuś zarzyganemu porannym jabolem, cuchnącemu kałem i uryną obszczymurkowi wydaje się, że będzie mnie bezkarnie obrażał, po czym nie przeczyta kilku "ciepłych" słówek o sobie. :D Śmieszysz mnie, zasrańcu, tym rżnięciem wielkiego cwaniaczka, podczas gdy w realnym świecie jesteś, frajerzyno, zwykłym ciotowatym peezdusiem, dewocką zafajdaną cipą, która zaległaby jęcząc pod moim butem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones