Ekspatki
powrót do forum 1 sezonu

Kolejny raz kiedy prawie 60-letnia Kidman ma małe dzieci a jej koleżanka dobijająca 50 stara się o dziecko. Zaginanie rzeczywistości niezłe. Już pomijam, czemu ktoś w ogóle zatrudnia Nicole skoro ona gra tylko oczami bo całą mimikę zabrał botoks. Poza tym serial po dwóch odcinkach dość niezły. Zobaczymy co dalej.

Radioactive_

Jak to, kto? Ona sama. Jest jedną z producentek :)

Nana5

To wiele wyjaśnia. :D

Radioactive_

Myślę, że są to dzieci z in vitro i przyjaciółka również myśli o zostaniu mama z in vitro.

Może panie maja po 50-60 lat, ale na pewno na tyle nie wyglądają.

BlueLips

Zdecydowanie powinna już grać będzie a nie młode mamy. To nie tylko botoks ale interwencje chirurga. Z każdym serialem mniej więcej co pół roku można oglądać coraz bardziej przerażająca twarz Kidman. Wg mnie wygląda na swój wiek a przy tym mega nienaturalnie

binabal

Mnie ona przeraża i obrzydza troszkę, mimo że niby każdy ma wolność i niech robi co chce. 
A przeraża prosty fakt: babka dojrzała,  multimilionerka,  wpływowa, a ulega kretyńskim impulsom, żeby wstrzykiwać sobie jakieś g.. i upodabniać swoje rysy to innych nabotoksowanych babek w pogoni za przemijającą młodością. Jeszcze nie zauważyły, że to nie działa?
Scenę w kostnicy, kiedy miała napad histerycznego śmiechu, oglądałam  z fascynacją , ale taką niedobrą- jak się obserwuje egzotyczny okaz robala. 
Było kilka innych scen, w których nie dało się jej rozpoznać:( 

ocenił(a) serial na 5
zarazzapomnelogin

Tak! Ten śmiech w kostnicy to było coś ...coś trudnego do opisania!

zarazzapomnelogin

Zgadzam się. Ten śmiech. Coś z Jokera miała w tym ujęciu. :D Ma oryginalną urodę, ale zniszczyła ją w pogoni za młodością.

Radioactive_

Tak uwielbiam Nicole, że nawet ten Jej botoks pokochałam:)

ocenił(a) serial na 6
Radioactive_

Wygląda jakby miała góra 40, przynajmniej w tym serialu.

Radioactive_

O tak wygląda strasznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones