PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=279385}

Elżbieta I

Elizabeth I
7,9 1 731
ocen
7,9 10 1 1731
Elżbieta I
powrót do forum serialu Elżbieta I

Czy wie ktoś kiedy będzie można kupić ten film?

lolcia4

Wkrótce polska premiera na DVD :)

Caryca

Już nie mogę się doczekać!^^

Dzięki za informacje. :]

Caryca

A jeszcze jedno pytanko... kiedy mniej więcej ma być ta premiera? Wiadomo coś?

lolcia4

Na Merlinie można już zamawiać:

http://merlin.pl/Elzbieta-I-2-DVD_Tom-Hooper/browse/product/2,622995.html

Caryca

Ooo... wielkie dzięki. :]
Mam nadzieję, że ten film będzie lepszy od 'Elizabeh: Złoty wiek'. Jakoś mnie ten film nie zachwycił...

lolcia4

Jest o niebo lepszy. Helen Mirren w szczytowej formie.

użytkownik usunięty
lolcia4

w epiku jest za 35.99zł albo na Allegro za 35zł(+koszty wysyłki:-)) Info:wydanie dwupłytowe a w dodatkach sceny usunięte,prezentacja efektów specjalnych użytych w filmie.

Po obejrzeniu tego filmu stwierdzam, że jest o niebo lepszy od 'Elizabeth: Złoty wiek'. Helen jak zawsze fantastyczna. :) Tylko jest jeden malutki minusik. Strasznie długi, jak się ogląda dwie części. (a 'Królowa', jak dla mnie, za krótka.) Ale i tak uważam, że ten film jest najlepszy!^^ (jeśli chodzi o E.I)

ocenił(a) serial na 9
lolcia4

dziś puszczą NARESZCIE na TVP...
na pewno wlepię się w ekran :P
Pozdrawiam... Elizabeth wymiata...

the_alex

Tylko ta godzina ;/
Ja nie wiem co ta nasza TV sobie myśli. Fajne, ciekawe, często trudno dostępne filmy walną o dziwacznej porze, a byle chłam leci w dogodnych (dla większości) godzinach...

Pistacia

Właśnie to jest najgorsze, że jakieś kiczowate filmy puszczają o normalnej, przyzwoitej godzinie, a filmy naprawdę dobre przed północą. Żenujące !!!

ocenił(a) serial na 9
foxtitle

A druga część będzie o 0.25 ! ale jazda... to niemiłe :/

ocenił(a) serial na 9
the_alex

ale co z tą drugą częścią... ona już była ;( ??? !!!

ocenił(a) serial na 9
the_alex

ale ze mnie panikara! uff... TVP112 sierpnia, środa 0.25 czy jak ktoś woli - czwartek :P dzięki, na pewno obejrzę...

ocenił(a) serial na 7
the_alex

No właśnie, wymiata. To jest powód dla którego czekam na ten film:) zostało jeszcze dwadzieścia minut, ale jestem uparta...wytrzymam. Choć z drugiej strony godzina o której emitują ten film to normalnie jakaś abstrakcja, na polsacie o tej porze leci "akademia seksu", więc chyba ktoś odgórnie uważa, że film o KRÓLOWEJ DZIEWICY będzie równie pikantny:):):) Pozdrowienia dla tych, którzy również czekają:):):)

ocenił(a) serial na 9
Elficzek

gratuluję, tym, którzy wytrwali.
Dekle jakieś układają tę ramówkę :/
ps. ja wytrwałam, druga część będzie lepsza... romansidło poruszające...
:) okropna była ta egzekucja Marii...

ocenił(a) serial na 9
the_alex

Obejrzałam cały, pewnie dziś będę pół dnia nieprzytomna(godzina emisji cudna ;|), ale nie żałuję;) film naprawdę bardzo, bardzo dobry;D
Helen Mirren, Hugh Dancy oraz Jeremy Irons byli świetni;]
A Dancy'ego widziałam wcześniej w "Danielu Derondzie" chyba jednak rola w "Elżbiecie I" wyszła mu lepiej;p

Polecam ten film ludziom, którzy kochają filmy kostiumowe(piękne stroje, wystrój), historię(zwłaszcza Anglii) oraz dobrą muzykę i aktorstwo;)

Na pewno nie będą rozczarowani.

ocenił(a) serial na 8
mardybum91

mnie zastanawia fakt ze po 2 czesci kiedy juz Krolowa zostaje sama z synem Ironsa ( zapomnialam nazwiska) i jest zakonczenei i w tym zakonczeniu jest migawka i sa pokazane sceny (cos a`la "w nastepnym docinku") jak ten syn Ironsa tam z Krolowa zyje dalej , jakby cos iskrzylo czy niewiem , juz nie taki mlodzik tylko dorosta on itp
takie sceny ktorych dotad nie bylo i widac ze pozniejszy okres zycia Krolowej... a skoro sa tylko 2 odcinki to mnie zastanawia co to ma przedstawiac? bo wyglada jakby byl nastepny odcinek...moze ktos wie ?

ocenił(a) serial na 9
netya

strasznie bym ci chciała pomóc, ale nie rozumiem...
1 cz. jest o niej i Dudley'u - Ironsie, 2 cz. jest o niej i Eesex'ie - Dancy'u :P . Pierwsza kończy się śmiercią Dudley'a, tak?
Znaczy, czy ta, którą widziałaś tak się kończy? więc widziałaś tylko 1... :)
co?

ocenił(a) serial na 8
the_alex

juz wiem ! wczoraj na tvn style leciala kolejny odcinek - 3. i teraz zczailam ze oficjalnie sa 2 czesci , ale wnioskuje ze tvn style ( niewiem jak tvp1) podzielilo kazda czesc na jeszcze 2.z czego w sumie sa 4 odcinki trwajace godzine kazdy.
i dlatego niemoglam zrozumiec po zeszlym tygodniu ze jest napisane ze sa 2 odcinki - a jest pod koneic jakby zapowiedz dalszej czesci:)
teraz juz rozumiem:)
za tydzien z tego wynika bedzie ostatni odcinek :) bo ta wczorajsza zakonczyla sie ze mlody Essex jest ojcem dziecka corki ktoregos z rady i Krolowa na niego sie wsciekla a on sie obrazil za ten napad. i ktorys z rady sie okazalo ze jest umierajacy:)

ocenił(a) serial na 9
netya

no dokładnie!
właśnie, także zauważyłam ,,koniec cz. 3'' i myślę: No tak... :)
bo na tvn nie oglądałam... tylko w wersji 2 oficjalnych cz. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones