PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774982}

El Chema

7,7 7
ocen
7,7 10 1 7
El Chema
powrót do forum serialu El Chema

Tak o to zakonczyla sie jedna z lepszych narco- serii... Jestem zachwycona, bo final 1 temporady podobal mi sie, pomimo malych niedociagniec wolalabym, aby El Rojo dalej pracowal dla Chema...a nie by oddal sie w rece wladz...ale kto ogladal El señor de Los cielos 1 sezon - 2 sezon i 3sezon to wie ze jedyna prawa reka El Chema jest/byl El Torito.. Wspanialy final, akcja wiecej akcji, wiekszosc dostala i nie dostala to na co zaslugiwala.. W ostatnich odcinkach jedna z najbardziej kontrowersyjnych, smutnych scen kiedy to Nelson nie dosc ze podrywa El Rojo jego kobiete uwodzi ja, to kradnie jego dzieci i zabija...scenie dodaje dramatyzmu moment kiedy Nelson nagrywa chwile jak zabija 2 dzieci El Bukis nalezace do El Rojo...a w miedzyczasie Regina zostaje zabita i w piatkowym odcinku (El Chema ), El Rojo otrzymuje paczuszke a w niej scieta glowe swojej zony..a takze film nagrany przez Nelsona jak pozbawia zycia jego 2 dzieci... Ten ulamek sekundy pokaze rozpacz el rojo, jego zal bol i rozgoryczenie. Ale jego chec zemsty okaze sie brutalna...piatkowy odcinek w domu Nelson wraz z swoja kobieta i dzieckiem dowiaduja sie, ze nadjechal El Chema z swoimi ludzmi wraz z nim el rojo.. Gdy mial okazje, wycelowal bron w kierunku ukochanej i dziecka Nelson'a...ale to Chema go powstrzymal tak, Chemita powtorzyl mu " ze jego sumienie potem nie daloby mu zyc", wiec odpuscil mszczenia sie na jego rodzinie..a zajal sie tym ktory przyczynil sie do jego wielkiego cierpienia, wylupal oczy el rojito Nelson'ovi.. I nastepnie strzelil kilkadziesiat razy i tak nelson zakonczyl zywot w super seriii..
Wracajac do Wielkiego Finalu - el chema mi osobiscie sie podobalo, i mam tylko nadzieje ze zdecyduje sie Mauricio Ochmann by ponownie wcielic sie w role nieposkromionego El Chema Venegas czy to w El Chema (2 temporada), czy tez powracajac w El señor de los cielos 5 temporada. Mauricio Ochmann bez zarzutu wcielil sie w swoja role Chema Venegas,tak swietnie zagral ze mam nadzieje ze w tym roku El Chema jak bedzie nominowany w ( telemundo) premios tu mundo to mam nadzieje ze zdobedzie nagrode za najlepsza super serie czy tez najlepszy 1 planowy aktor.
Co moge dodac, bedzie mi brakowalo tej super serii...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones