Emigracja XD (2023)
Emigracja XD: Sezon 1 Emigracja XD Sezon 1, Odcinek 4
Odcinek Emigracja XD (2023)

Odcinek 4

26m
7,6 397
ocen
7,6 10 1 397
Emigracja XD
powrót do forum s1e4

Takiego Romana jak w tym odcinku to spotkałem za granicą. zapewne jest ich wielu. Genialne zaprezentowany odcinek.

ocenił(a) serial na 6
Amfios

Zaspoileruje ci świat. Wszystkie postaci ze wszystkich filmów naprawde gdzieś na świecie istnieją. Gdzieś na świecie jest rocky, rambo, głupi i głupszy, laska z chłopaków nie płaczą i tak dalej.

BartasBartas

Ale za to Romki starannie kontrolują przestrzeń wokół siebie , w tym odcinku jest to pokazane . Wszystko ma być czyste i poukładane , czyli odwrotnie jak życie Romka. A najbardziej Romek nie lubi jak weźmie się jego własność , nawet łyżeczkę nie mówiąc już o czymś z lodówki. Tak , Romek kilka razy dziennie sprawdza swoją żywność w lodówce i w szafce . Sam nie zje , pozwoli gnić w lodówce bo jego jest półka. Raz na jakiś czas Romek ma kryzys , wówczas zostawia chlew w zlewie i bur.del na stole . Zwrócisz mu uwagę to Romek wybucha , wypominając wszystkim naokoło że coś zostawili na parapecie 3 miesiące temu.

ocenił(a) serial na 6
Amfios

Oczywiście że tacy są tylko daleki jestem od krytykowania ich za to. Tacy ludzie mieli ZAWSZE okropne, paskudne dzieciństwo które gdyby przytrafiło się mi albo tobie to prawdopodobnie byśmy skończyli jako jeszcze większe mendy albo byśmy się po prostu wychuśtali czy skoczyli pod pociąg.

Nie można takiego romka porównywać do człowieka co miał normalne życie i
powiedzieć : ty zobacz jaki patus, zobacz jaki głupek!

Dla takiego romka co od najmłodszych lat siedział w poprawczakach i więzieniach fakt że teraz siedzi w angli i ma jakąkolwiek legalną prace to jak dla zwykłego człowieka jak ja czy ty posiadania willi z basenem i pracy gdzie zarabiasz 50k miesięcznie. A pewnie tyle nie zarabiasz. Więc można powiedzieć że ten romek z tym całym bagażem dziwnych zachowań i porządkowania przestrzeni wokół siebie osiągnął w życiu większy sukces niż przeciętny ja czy ty.

BartasBartas

Tu masz następnego Romana z Londynu https://www.tiktok.com/@rocky5rambo1/video/7225342884512337179

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones