PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870946}

Erynie

7,1 5 463
oceny
7,1 10 1 5463
Erynie
powrót do forum serialu Erynie

Naprawdę ???

ocenił(a) serial na 3

Zadziwiają mnie te wysokie oceny ! Skąd ?? Dlaczego??? Ktoś to widziała zanim ocenił czy to ocena za dobre chęci ??? Owszem zapowiadało się bardzo ciekawie , ale dałam radę obejrzeć tylko 1 odcinek i to z rosnącym zażenowaniem . Tylko dość ładny obrazek , nic więcej niestety .

ocenił(a) serial na 7
inez72

Kwestia gustu. Serial nie jest idealny, u mnie zasłużył na 7. Czytałem książki i nawet klimat podobnie sobie wyobrażałem.

inez72

Kurcze po pierwszym odcinku to ja mialem dosyc: House MD, Archiwum X, Twin Peaks, Zadzwon do Saula i wielu innych :) trzeba sie zmusic tak z 2-3 oglądnać

ocenił(a) serial na 3
flashi1978

trzeba ? ... no chyba nie trzeba ,to tylko serial ;)

inez72

No tak ;) używam podobnych słów jak np muszę, musimy, potrzeba ale bez przymusu ;) może jakby taki zmuszacz dla mnie żebym coś zrobił ;)

inez72

Oceny z multikont, na zlecenie producenta serialu. Marketing szeptany.

Zobacz sobie co się dzieje u scenarzysty Kac Wawa. Stworzył 2 gnioty, ale według ocen jest topowym światowym scenarzystą. Do tego prawie 10 tysięcy osób oceniło go tak wysoko. Magia! ;-)

To samo tutaj. Dopiero co premiera a już 200 ocen i to dla polskiego serialu. Za tydzień będzie pewnie 2 tysiące.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

200 ocen to dużo ?! WOW :D Już są 202. U mnie 7. Serial ma klimat i nie jest to gniot. Poczytaj książki, klimat z książek dobrze oddany. Choć liderem dla mnie w tej kwestii jest "Doktor Sen". Oglądałem film, a klimat jakbym czytał książkę.

ocenił(a) serial na 3
lesjan

w porządku , ale film to FILM i powinien być tak samo dobry w odbiorze dla kogoś kto nie czytał książki i nie zamierza ;) Osobiście nie lubię czytać kryminałów , ale dobry kryminał chętnie oglądam . Ten dla mnie nie jest dobry ...

ocenił(a) serial na 3
perun_6

no tak coś przypuszczałam ...

inez72

dwa miliardy rocznie tam wpływa. więc nie ma problemów z angażem klikaczy

ocenił(a) serial na 9
inez72

Dno bo nakręciła go TVP? Gdyby był autorstwa TVN byłoby arcydziełem :).
To całkiem przyzwoity, dobry do obejrzenia serial.

inez72

Nie no super... wszystkie seriale oceniasz tylko po 1 odcinku...???Obejrzyj cały sezon i wtedy oceń.

ocenił(a) serial na 3
Jackobek

ale po tym jednym odcinku nie mam najmniejszej ochoty oglądać dalej i nie zamierzam się do tego zmuszać , absolutnie.

ocenił(a) serial na 7
inez72

No brawo, ocenić całość produkcji po pierwszym odcinku! Nigdy nie dopuszczam się takiej "zbrodni". Obejrzałem całe trzy odcinki, jestem w trakcie czwartego. Akurat z początkowych trzech odcinków, pierwszy jest obiektywnie najsłabszy, drugi ciekawszy, a trzeci dla mnie bomba! Serial wyraźnie nabiera rumieńców i rozpędu, atmosfera gęstnieje intrygi również. Twórcom udało się zbudować świetny klimat. Jak narazie podoba mi się, oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 3
Swir

ale ja oceniłam tylko pierwszy odcinek :) który nie zachęcił mnie do obejrzenia reszty , tyle ;)

ocenił(a) serial na 8
inez72

zadziwiają? jestem na 9 odc i cieszę się że nie odpuściłem po słabym początku , bo serial bardzo dobry a że zrobiło go tvp ? no i h.j ŻE ZROBIŁO GO TVP .w wersji tvn na pewno wystąpiła by pani od cierpiących rybek na wigilię a obok szyc do tego popławska... dziękuję ci tvpis że w końcu coś zrobiliście na poziomie ;D

ocenił(a) serial na 3
shadow87

To dla mnie w ogóle nie istotne KTO zrobił film . Hm...powiadasz ,że jednak dobre pomimo słabego początku ,... no to może jednak przebrnę przez drugi , ale jeśli to nic nie da to trzeciego nie oglądam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones