PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790292}
6,5 9 654
oceny
6,5 10 1 9654
6,2 5
ocen krytyków
Everything Sucks
powrót do forum serialu Everything Sucks!

To jest całość

ocenił(a) serial na 8

Ten widać to w każdym szczególe. Nie wiem jak Was, ale mnie całkowicie zauroczył i rozśmieszył. Gra aktorska nawet nie najgorsza, ale nie spowodowało to, ale humor był przykryty żenadą, a wprost przeciwnie. Czuło się, że jest to na tyle realistyczne, że nie raz i nie dwa szło uronić łze. Po pierwszych dwóch odcinkach nie byłem zbytnio zainteresowany dalszym oglądaniem, lecz niewielki czas odcinków sprawił, że wyciągnąłem się bez reszty w ten magiczny obraz, z czego cały wieczór spędziłem przy oglądaniu tego nieco rozrywkowego, a zarazem dramatycznego dzieła. Historia o młodych nastolatkach i ich przygodach, zarazem wplątane sprawy z własną tożsamością? Czemu nie? Warto dać szansę temu tytułowi!

ocenił(a) serial na 8
MaxoreX

Dla jakiej grupy wiekowej jest ten serial?

ocenił(a) serial na 8
Artur_Raven

Trudno jednoznacznie określić do jakiej grupy wiekowej skierowany jest ten serial. Przede wszystkim jest to opowieść o młodych nastolatkach i ich pierwszym zetknięciu ze szkołą średnią. Pierwsze miłostki, wielkie przyjaźnie, alkohol, ale szczerze przyznam, tytuł jest nie tylko dla nastolatków, bo i osoby dorosłe znajdą w nim sporą dozę humoru i fajnych wspomnień z tamtych lat. Polecam.

ocenił(a) serial na 7
Artur_Raven

Zdecydowanie nie jest to serial jedynie dla nastolatków. Jest taki "ciepły i niewinny". Myślę, że starszym będzie miło popatrzeć na lata 90-te przypominając sobie swoją młodość, a znowuż młodsza grupa wiekowa znajdzie tu wiele mądrości, które są bardzo subtelnie przemycane i na pewno pomagają z zaakceptowaniem siebie. Choć nie tylko najmłodsi. :)

EIena

Mam Pytanie. Czytałam gdzieś, że ten serial to taka wersja z lat 90-tych serialu "Różowych lat 70-tych" . Czy to prawda? "Różowe lata 70-te" to genialny serial. Też o nastolatkach, ale jest super dla każdej grupy wiekowej. No może oprócz dzieci, bo sporo tam o sexie i ciągle palą trawę:) Sitcom ale inteligentny i świetnie zagrany. Co myślisz o tym? Nie wiem czy jest sens zaczynać, bo jeżeli to jakaś ckliwa opowiastka o dorastaniu to podziękuję.

ocenił(a) serial na 7
Artur_Raven

dla każdej

MaxoreX

Gra aktorska nawet nie najgorsza, ale nie spowodowało to, ale humor był przykryty żenadą, - nie kumam tego zdania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones