PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597111}

Ezel

8,0 289
ocen
8,0 10 1 289
Ezel
powrót do forum serialu Ezel

Przez 3 miesiące oglądałem wraz z moją narzeczoną,dzień w dzień. Nie lubię seriali,ale ta produkcja przebiła wszystkie seriale z ostatnich 10 lat! Akcja, muzyka, charaktery bohaterów.. wszystko na najwyższym poziomie. Wraz z moją Chorwatką zastanawiamy się, ile prawdy było w tym serialu, bo niemożliwe jest, by scenariusz był zmyślony.. Zbyt realistycznie. I takiego właśnie realizmu brakuje we wszystkich innych produkcjach. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
wizer

Wlasnie zaczal sie nowy serial tych samych tworcow! I choc trudno w to uwierzyc, jest jeszcze lepszy od Ezela:)

ocenił(a) serial na 10
domisku 24

Możesz napisać jaki to serial?

użytkownik usunięty
Cherry21

domisku 24 mówi prawdopodobnie o Karadayiu

wizer

fakt serial mega, oglądam i oglądam i naoglądać się nie mogę. ale pomysł ściągnięty moim zdaniem z Hrabiego Monte Christo Dumasa. I mówię tu o książce, nie o filmie.

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Bo twórcy Ezela oparli się na powieści Dumasa teraz kończę oglądać 17 odcinek czym dalej w las tym akcja coraz lepsza. Ezela oglądam jak zahipnotyzowana dawno nie oglądałam tak świetnie nakręconego serialu niektóre sceny wymiatają, to budowanie napięcia, trzymanie widza w niepewności, gra psychologiczna wszystko świetne.

Cherry21

gdzie można obejrzeć ?

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Na yt chociaż ostatnie trzy odcinki są na rosyjskiej stronie jak coś napisz adres mailowy podeślę link :)

Cherry21

ale w całości można obejrzeć ?
chcę cały, a nie urywki jakby coś :D
mogą być napisy po ang lub po polsku, innych językó nie znam :(

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Na yt są odc w całości 1 odc trwa 2h, podaj maila to wyślę ci ostatnie odc bo ich nie znajdziesz na yt.

Cherry21

mój nick na filmweb + małpka + gmali + .com

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Wysłane.

Cherry21

dziękuję !! :)

ocenił(a) serial na 10
anthonyperette

Nie ma za co :) Daj znać czy ci się spodoba.

anthonyperette

jest taka stronka turcja tv pl wpisz w google to ci wyskocz tam sa tlumaczone za darmo tureckie seriale, m.in ezel i cala masa innych perel

ocenił(a) serial na 10
nunax4

I to nie pierwszy raz. Jest mnóstwo seriali (głównie telenowel) opartych na tej znakomitej powieści. Nie wspominając o filmowych wersjach i filmach,np. "Uśpieni",gdzie są nawiązania do powieści Dumasa.

ocenił(a) serial na 10
Niemst_filmweb

Suskunlar czyli "Uśpieni" w wersji tureckiej z tego co widzę jest wstawiany z napisami ciekawe czy równie świetny jak Ezel? Z tego co widzę gra tam serialowy Tefo szkoda, że nie ma info o czym on jest.

ocenił(a) serial na 7
Cherry21

Bardzo podoba mi sie aktor grajacy Tevika - ma wyraziste oczy i super pokazuje nimi emocje.
Serial Uspieni tez chetnie zobacze. Opis:

Ecevit, Bilal, Ibrahim i Zeki... byli zwykłymi małymi chłopcami z dzielnicy Kuyudibi w Stambule. Byli dla siebie jak bracia.Pewnego dnia popełniają wielki błąd.Bawiąc się wózkiem z baklawą zabijają człowieka.
Trafiają na wiele lat do więzienia gdzie przeżywają najgorsze lata swojego życia.
Przysięgają sobie, że nigdy nie powiedzą nikomu o tym co się stało. Będą to trzymać w tajemnicy, aż do ostatnich dni ich życia.
Nie będzie to jednak łatwe - mija 20 lat od tego nieszczęsnego dnia gdy dostają wiadomość o Zekim: Zeki trafił do więzienia za postrzelenie mężczyzny i zostaje zamordowany podczas odbywania kary.
Ta ostatnia tragedia przelewa czarę goryczy. Teraz nadszedł czas by powrócić do przeszłości i zemścić się za zrujnowane młodzieńcze lata.

ocenił(a) serial na 10
bulbax

Tefik jest świetny to jedna z moich ulubionych postaci w Ezelu a jaki fajny duet tworzyli z Alim. Chociaż na początku chciałam udusić Aliego ale z czasem mi przeszło. Jako Jastrząb też dobrze zagrał.
Można powiedzieć, że fabułą trochę przypomina Ezela. W Ezelu najgorsze jest to, że ginie naprawdę kilka fajnych postaci. Niemniej jednak i tak ciągle będę twierdzić, że ten serial to mistrzostwo gra aktorów, dialogi, napięcie.
Uśpionych z tego co widzę na razie jest przetłumaczonych 10 odcinków.

wizer

Hej. Jestem fanem Prison Break'a i w związku z tym mam pytanie. Spodoba mi się ten serial? Z tego co tu czytam, jest w tym serialu podobny motyw co w "skazanym" tzn. główny bohater zostaje wrobiony w przestępstwo którego nie popełnił i trafia do więzienia. Co prawda tutaj chodzi tylko o kradzież, a nie o morderstwo, no ale zamierzenie scenariusza chyba podobne. Jestem zafascynowany serialem Prison Break, podobnie jak i innymi więziennymi tematami, jak np. Skazany na piekło, Skazani na Shawshank, Gniazdo os, Ostatni Bastion czy Krwawy ring. A więc...spodoba mi się ten serial? Proszę o odpowiedź znawców tematu :)

ocenił(a) serial na 10
raf_filmweb

W tym serialu chodzi o kradzież i morderstwo jednocześnie wg mnie serial powinien ci się spodobać jeśli lubisz tematykę PB. Gdy zaczęłam go oglądać to na początku zaczęłam zarywać noce a to chyba mówi samo za siebie.
Odcinki są rewelacyjne z niecierpliwością czekasz co będzie dalej i ta akcja dla mnie ten serial to majstersztyk. Świetne też są dialogi i tzw. złote myśli chociaż nie każdemu może się to spodobać. Niemniej jednak serial naprawdę daje dużo do myślenia i też odnoszę wrażenie jakby była to historia z życia wzięta.
Na kolejny sezon PB przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać więc póki co możesz zerknąć na Ezela a z pewnością nie pożałujesz.

wizer

Ezel będzie w Zoom TV
To kryminał czy romansidło ??

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

To kryminalno-sensacyjny serial.

Cherry21

No to spoko :)

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

Z odc na odc jest coraz więcej spisków, strzelanin i ginie coraz więcej postaci. Jestem ciekawa skoro Zoom TV wchodzi 25 października czy będę go odbierać.
Ogólnie serial jest naprawdę dobry.

Cherry21

Koleżanko Zoom TV będzie na MUX8
A co do strzelanin to już się cieszę
9.11 wchodzi Nowa TV tam też będą seriale ale nie tureckie

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

Nie wiedziałam :) czyli nie będę odbierać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones