PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479413}

Physical or Chemical

Física o química
7,9 188
ocen
7,9 10 1 188
Física o química
powrót do forum serialu Física o química

Czy ktoś wie czy ten serial będzie w polskiej TV???? A jak tak, to kiedy i na którym kanale???

pozdrawiam ;-)

ocenił(a) serial na 10
skidames

Wątpie że ten serial pojawi się w polskiej telewizji.

ocenił(a) serial na 7
paulina_183

serial szokuje nawet w liberalnej hiszpanii :PP takze raczej nie daje wiary temu ze ktos mógłby go puscic w Polce haha
pozdrawiam milosnikow, obecnie jest 4 seria do obejrzenia :)

ocenił(a) serial na 10
agatela

W naszym kraju nie możliwe jest aby ten serial był gdziekolwiek puszczony. 4 seria jest najlepsza!!! no i 3 :D

agatela

O czym jest ten serial ?

ocenił(a) serial na 10
Divine

Serial jest o uczniach nauczycielach hiszpańskiej szkoły Zurbania. Foq jest bardzo kontrowersyjny, mowa tu o narkotykach,trójkątach seksualnych(4 seria), homoseksualizmie, samobójstwach oraz chorobach psychicznych jak i o fizycznych które spotykają bohaterów. Moim osobiście ulubionym bohaterami są Fer homoseksualista oraz Gorka który jest grany przez polaka Adama Jeziorskiego. Polecam ten serial, może nie jest to najwyższych lotów ale wart uwagi. Na pewno lepszy niż te amerykańskie seriale opowiadające o młodzieży. Jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz..

ocenił(a) serial na 7
paulina_183

serial ten jest naprawdę niezły tak jak Rebelde(Zubuntowani)mnie tez podoba się postać Gorki granego przez Adama Jeziorskiego faktycznie jest polakiem ale niestety nie mieszka w Warszawie gdzie się urodził lecz w Hiszpanii i to prawdopodobnie od dziecka wielka szoda,ale oprócz Adama graja tez inne super ciacha;) np.Gonzalo Ramos,Maxi Iglesias itp polecam oglądanie tego serialu jak i oglądanie serialu Rebelde z zespołem RBD;*

ocenił(a) serial na 10
skidames

Ja oglądam, go w internecie po francusku, bardzo mi się podoba. Problem jest taki, ze na 2 sezonie się kończy macie jakieś inne źródła? Prosiłbym o informacje.

ocenił(a) serial na 10
kamillo_2

Na stronie antena3videos(wystarczy to wpisać w Google lub wejść na tą stronę http://www.antena3videos.com/?go=47720ba325ff9b4723588d76df307b4a77c2e103d04fbd7 a2599c70c411d60620807a0584bfc60addb5d3aa90c71995f)są tam wszystkie odcinki. Ja mam jedynie dostęp do fragmentów dotyczących Fera z tłumaczeniem angielskim.

paulina_183

A gdzie mogłabym obejrzeć te fragmenty ?

kamillo_2

ale ta wersja francuska czyli phydique ou chimie gdzie jest dostępna? przeszukałem neta i znalazłem tylko ze jest emitowana na nrj12, ale odcinków online nie znalazłem. nawet torrentów nie umiałem znaleźć. jakbyś kamillo_2 mógłbyś podrzucić jakimś linkiem czy coś, bardzo byłbym wdzięczny:)

ocenił(a) serial na 9
skidames

a może ktoś jest w stanie zrobić polskie napisy? ja oglądam na oficjalnej stronie foq ale wszystkiego jeszcze dobrze nie rozumiem niestety...

ocenił(a) serial na 10
paulita3

Z tego co wiem, nie ma nawet angielskich napisów do całych odcinków Foq, no chyba że do pewnych historii typu Fer i David lub Gorka.

skidames

Mam pytanie kto wie gdzie mogę ściągnąć ten serial i czy są do niego napisy polskie ??

ocenił(a) serial na 9
on66766no

TU MOŻESZ OGLĄDAĆ ONLINE http://fisica-o-quimica.seriespepito.com/
A CO DO ŚCIĄGANIA TO WEJDŹ NA WWW.GOOGLE.ES I WPISZ NP.FISICA O QUIMICA TEMPORADA 1 RAPIDSHARE ALBO PO PROSTU DESCARGAR. NAPISÓW POLSKICH NIE MA. JEDYNIE ANGIELSKIE ALE Z TEGO CO SIĘ ORIENTUJE TO SĄ TYLKO DO FRAGMENTÓW ODCINKÓW ZROBIONE. POZDRAWIAM 8-)

ocenił(a) serial na 10
paulita3

no ja niestety nie znam hiszpańskiego oglądałem odcinki z francuskim dubbingiem, z tego co wiem 3 sezon ma buc emitowany od 2x marca, wiec powinny się pojawiać!!

kamillo_2

Będąc w Hiszpanii na wakacjach razem z koleżankami wybrałyśmy się do dyskoteki i przyjechał do niej Maxi Iglesias który gra Cabano. Oni mają tak obsesje na jego punkcie i tego serialu. Dziewczyny nawzajem się przepychały i płakały,żeby tylko mieć z nim zdjęcie. Na żywo niesamowicie przystojny i popularny. W każdej gazecie o nim piszą.

skidames

serial jest z dubbingem po rosyjsku http://seasonvar.ru/serial-2342-Fizika_ili_himiya-4-season.html wszystkie sezony

skidames

Witam serdecznie,
Czy cos sie zmienilo od ostatniego postu?
Bardzo chce obejrzec ten serial i szukam napisow, a niestety jezykiem obcym jaki znam to angielski.
Czy nikt z Was nie posiada napisow do serialu w tym jezyku?

TheKolaNN

a wie ktoś może gdzie znaleźć ten serial z angielskimi napisami?

iw94

http://www.viki.com/tv/521c-physics-or-chemistry z angielskimi napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones