FBI: Most Wanted
powrót do forum 1 sezonu

7/10

ocenił(a) serial na 7

Najpierw powstało CSI Las Vegas po ogromnym suksiesie powstało Csi Miami potem CSi Nowy York no i jeszcze Csi Cyber ,które jednak nie powtórzyło sukcesu wielkiej trójki.
To samo stało się pu sukcesie FBI poswtała jego druga cześć FBi Wanted gdzie ekipa agentów ściga najgrożniejszych przestepców z listy,
Jak pisałem w serialu FBI tam za bardzo prywatny relacji jest dobra współpraca zaufanie sobie Mi trochę przypomina słynny agentów FBI ,który ogladając sezony Archiwum X czuliśmy na ekranie że coś jest między FOX Mulder Dana Scully scenarzyści nie chceli by jakaś chemia zawisła między agentami .Czy tak będzie z FBi zobaczymy .
FBi Most Wanted jest inaczej tu już trochę prywatny wątek mamy tu Agenta który wychowuje córkę po śmierci żony za granicą do tego jeszcze pracuje z bratem swej żony co widać że wspołpraca idzie im w super wlewatywach .Ogólnie w FBi Wanted tworzy mała grupa agentów swoje biuro mają samochodzie którym podróżują za nagrożniejszymi sprawcami wiec jeszcze duzo że sobą co buduje się nie tylko relacje zawodowe.
Nie powiem czy jest to lepsze gorsze FBI Wanted .Dla mnie druga cześć też dobra jak pierwsza .7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones