PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314897}
6,9 4 432
oceny
6,9 10 1 4432
Fałszerze. Powrót Sfory
powrót do forum serialu Fałszerze. Powrót Sfory

Dwie kobiety Kruka....Kruk mieszka z dwoma kobietami.Kim one sa dla siebie wzajemnie i kim są dla Kruka???

ocenił(a) serial na 7
miedzianobrody

W którymś z odcinków była o tym mowa. Gdy Kruk był na spotkaniu z Walasem, dostał telefon z domu. Walas spytał się, czy to żona i córka. Kruk powiedział mu, że to jego partnerki. Dodał, że powiedział im, że jeśli się pożrą, to rzuci obie. Jak widać one na to się zgodziły. :)

ocenił(a) serial na 10
Stranger

oni razem chodzą na spotkanie AA, to może mieszkają razem zeby było łatweik wyjść z nalogu...

ocenił(a) serial na 9
nika89h

czyli tworzą swoistą wspólnotę?;)mozliwe aczkolwiek, ja bym nie obstawal przy tym;)z całym szacunkiem dla Nika89h;)dzięki;)pozdrawiam;)

miedzianobrody

Zapatrzył się ktoś na "Przyzwoitego prestępcę". Irlandzki przestępca miał dwie kobiety to i polski plicjant może mieć. Postęp i tyle!

ocenił(a) serial na 7
miedzianobrody

Heh... a w dzisiejszym odcinku Kruk to się nawet w bokserkach kąpał. Czyżby aż tak bardzo wstydził się swoich dziewczyn? ;)

użytkownik usunięty
NYPD

czy zawsze musi być wszysto takie sztampowe ^^ 1+1 XDDD tu akurat jest klasyczny trójkąt, wesoły ^^ czy ja wiem czy się rozwijamy? raczej nawiązujemy do czasów gdzie mężczyzna miał wiele partnerek, patrz różni cesarze i królowie, nałożnice itp.

ocenił(a) serial na 7

O rany, ale ja brechtałem jak pod koniec 12 odcinka Kruk zlał dwóch facetów przed barem, jak brehtalem. Żmijewski taaa, przecie to Niemożliwe ^^ ;P

ocenił(a) serial na 7
czester

Liczyłem, że ujrzę "Żmiję" w akcji, a tu twórcy poszli na łatwiznę... dali trochę "ketchupu" i wsio. :)

miedzianobrody

Są Jego kobietami, chyba razem też wychodzą z nałogu alkoholowego :) Ale w końcu musi wybrać. Fajna była scena kąpieli, kiedy jedna mu robiła manicure a druga pedicure :) Nieźle się ustawił, nie powiem :) Ale ja im się nie dziwię,że poszły na taki układ, w końcu to Żmija...mmmmm ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones