PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104069}

Fala zbrodni

7,1 21 607
ocen
7,1 10 1 21607
Fala zbrodni
powrót do forum serialu Fala zbrodni

Póki co nie widziałem lepszego serialu, właśnie skończyłem wszystkie odcinki i jedyne co mnie wnerwiło to urwanie w ostatniej serii. Planów na kontnuacje chyba nie ma, a wielka szkoda. Trzeba było chociaż doprowadzić główny wątek do końca. Zdarzały sie słabsze i lepsze odcinki, mimo to moje wrażenie jest bardzo dobre (poza "nie-ostatnim" odcinkiem)

ocenił(a) serial na 10
bernilg

tu masz racje najlepszy serial ale ocenka powinna być 10/10

ocenił(a) serial na 9
bernilg

my teraz z bratem i mama ogladalismy FZ na atm rozrywka, ale ze nie moglismy sie doczekac co dalej, to skorzystalismy z ipli. pare lat temu, ogladalismy to z bratem i bratem ciotecznym dosc nieregularnie...4 i 5 serii totalnie nie pamietalam. 1 i 2 najlepiej. i coz... w momencie, kiedy sprawdzilismy, ze sa tylko 103 odcinki, bylismy zawiedzeni. do tego to, jak zostalo to zakonczone... a raczej nieskonczone. mogli calosc zakonczyc 1 dobrym odcinkiem, gdzie Silene by sie znalazla, Ruben i Tatiana by sie powybijali, Kalinka znalazla, a Dragonow okazalby sie bandziorem i zostal aresztowany, czy chociaz wywalony z Polski na zbity ryj. a tak? moge sobie sama ukladac dalszy scenariusz... szkoda.

bernilg

Jeśli chcecie zobaczyć naprawdę dobry polski serial kryminalny, to polecam "Glinę" Pasikowskiego. Wszystkie odcinki są dostępne na ipli. Zdecydowanie wart obejrzenia, polecam.

ocenił(a) serial na 5
jguti

co tu doddać. Widzisz /solorz/ coś narobił... urwałeś kurze złote jaja

ocenił(a) serial na 2
bernilg

Rozwaliła mnie Dygant w pierwszym odcinku, jak wpadła z flaszką do Baki. Jak zobaczyłem, ile polewa. Wyłączyłem odcinek.. Zachęcony oceną, oraz komentarzami na FB. Dokończyłem. Obydwoje idą na żarcie? Bez żadnego kontaktu z "bazą"? Ku*wa, przecież to jest pseudo kryminał dla ludzi o IQ gorącego asfaltu. Porównujecie Go do Pitbulla, Ekstradycji, czy Gliny. Przecież to jawne bluźnierstwo. Gra aktorska, to jakaś pomyłka. Cenię sobie panią Kamińską, lecz w Tym "wytworze", poległa na całej lini.

użytkownik usunięty
rad_75

Dobrze rozumiem, że oceniłeś cały serial na podstawie jednego odcinka?

rad_75

Mam takie samo zdanie jak kolega rad _75 , z tym że ja niestety obejrzałem wszystkie odcinki ( taki masochizm ) .ten serial to gniot a jako serial "sensacyjny " to tylko do 13 roku życia. jest to przykład jak mając świetnych aktorów można coś tak przepięknie spie.....ć , aż żal aktorów.Niczym się to nie różni od :dlaczego ja " i tym podobnych śmieciowych produkcji.

bernilg

Skoro jeden z najlepszych to dlaczego ocena 5-średni.?

użytkownik usunięty
bernilg

5/10 to chyba nie jest pozytywna ocena, raczej taka mniej lub bardziej dopuszczająca do zdania (tu: obejrzenia). :-)

ocenił(a) serial na 10
bernilg

Najlepszy jest Pitbull , potem fala zbrodni :)

bernilg

Nie mogło się inaczej skończyć, bo Urbańska wtedy zaczęła odnosić sukcesy z mężem, więc szybko stało się jasne, że do serialu nie wróci. Widać, że zabrakło pomysłu na dalszy ciąg.

bernilg

Moim zdaniem sezon 1 i 2 były najlepsze potem już był słabszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones