PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104069}

Fala zbrodni

7,1 21 609
ocen
7,1 10 1 21609
Fala zbrodni
powrót do forum serialu Fala zbrodni

Chamstwo POLSATU!

ocenił(a) serial na 8

Jak mozna cos robic przez tyle lat po czym wypiac sie calkowicie na wszytskich fanow serialu (nawet tych nielicznych) i nie zrobic zakoczenia? Mozna bylo juz dorbic jakis 1-2 odcinki i wymyslic jakies zakonczenie. Przerwanie transmisji praktycznie w centrum akcji jest co najmniej chamskie.
podobnie zrobiliscie zreszta z serialem Skazany na Smierc- tu jednak CI co maja internet sa w lepszesj sytuacji bo moga poznac zakonczenie, z FB jednak sie nie dalo.
Kpina z ludzi!

ocenił(a) serial na 8
Vega1985

Polsat od zawsze swoich widzów ma w d...... Nawet beznadziejne 'To tylko miłość' czy jakoś tak z Kożuchowską i Świderskim zakończyli jednym odcinkiem,a tutaj nic. Już tyle czasu.!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
niccco

I juz nie bedzie nic bo skonczyli krecenie i nie bedzie kolejnego sezonu. A sezon zakonczyli w trakcie akcji.

ocenił(a) serial na 9
Vega1985

całkowicie sie zgadzam. Oglądałem ten serial od początku i potraktowano mnie jak śmiecia. Polsat to barany. Nie będe już oglądał seriali na tym kanale bo nie ma sensu. I tak akcja nie ma zakończenia więc po co na to wogóle tracić czas..

ocenił(a) serial na 8
mariio18

to niedokońca wina polsatu... bo niby co mieli emitować jak nic nie było nakręcone....

ocenił(a) serial na 9
yvonne14

To całkowita wina Polsatu, ponieważ nic nie było nakręcone, bo oni nic nie zamówili, a to stacja z którą produkcja ma podpisany kontrakt i w której serial jest emitowany daje zlecenie ekipie na kolejne odcinki...jednak jakoś włodarzom Polsatu się nie chciało pofatygować. Totalna kompromitacja ze strony stacji, po prostu brak słów...zwłaszcza, że to mój ulubiony polski serial prawdopodobnie...żadnego zakończenia, really? Ani jednego specjalnego odcinka? Kpina...czekam mimo wszystko nadal z nadzieją na jakieś nowe wieści dot. zakończenia serialu i wszystkich wątków W ODPOWIEDNI SPOSÓB.
Mam nadzieję, że Pani Terentiew czasem zagląda na filmweb...

niccco

A bo to pierwsza sytuacja tego typu ? Z innym, acz lubianym serialem z tej telewizji (Rodziną Zastępczą) też tak było - nikogo nie pytali, mieli w d.... widzów i zrobili, jak chcieli !
Całe szczęście, że istnieją jeszcze inne telewizje. Przez to jednak stracili na zawsze mój szacunek, bo reszta tego co daje ta chłamiarska TV to jedno wielkie G! A żeby ten talsop szlag trafił za to, co zrobili ! I kit im w odbyt !

ocenił(a) serial na 10
cOOba

Z rodziną zastępczą była trochę inna sytuacja bo zmarła główna bohaterka (Gabriela Kownacka)

Vega1985

Ja już od dawna nie oglądam nic w telewizji. Jak oni mają mnie w dupie to
ja ich też. J***ć Polsat!

ocenił(a) serial na 1
pl_szajba

Popieram - polsat wiele na tym stracił w moich oczach.

ocenił(a) serial na 8
morito76

Juz chyba nie ma szans na zadna kontynuacje;/

Vega1985

jak kurna tak można.. to prawie tak jak gdy kobieta rozgrzeje faceta i zostawi go w połowie całej "zabawy"

ocenił(a) serial na 8
Bajerant

Czyli normalnie. ;) Pewnie ich (twórców) też nagle "głowa rozbolała" :D

ocenił(a) serial na 10
Vega1985

Nie ma szans bo ten co grał Sieradzkiego - Edward Żentara w 2011 podciął sobie żyły i zmarł [*].

ocenił(a) serial na 10
fajny334

myslalam o tym , ale mogliby zrobic w nast odcinku, cos takiego "POCZATEK ODCINKA: tydzien pozniej.: renata mowi do zalogi ze Sieradzki nie odzyskal tej corki i zostala zamordowana i calkiem odszedl ze sluzby i juz nie drazyc tematu i tyle, to by bylo zrozumiale, przeciez nie moze zmartwychwstac. [*]

ocenił(a) serial na 10
Vega1985

sku****ny z Polsatu... tyle czasu człowiek poświęcił, czekał na każdy kolejny odcinek jak na dawkę narkotyku...nie traciłbym czasu gdybym wiedział jak to się (nie) skończy...

ocenił(a) serial na 6
Vega1985

zdecydowanie KPINA Z WIDZÓW!!!
ostatnio przypomniałem sobie wszystkie odcinki i co fakt to fakt, że serial był mocno przerysowany, wtórny i głupawy czasami, ale i tak potrafił wciągnąć, że czekało się na kolejny odcinek z niecierpliwością.
a producenci wespół ze stacją nadawczą zostawili widzów w połowie akcji. nonsens, bzdura i ewidentne jaja PolSratu ze swoich abonentów.

ocenił(a) serial na 8
hbk06_qbas

no to podpisuję się pod tymi postami, chyba nic innego nie wymyślę... jakby to mialo coś zmienić. dzisiaj skończylem oglądać 5. sezon i czuję się, jakbym dostal w twarz obuchem po obejrzeniu ostatniego odcinka.
kpina to za male slowo, by określić to zamieszanie. ale cieszę się, że mialem okazję obejrzeć tak dobry, choć - delikatnie mówiąc - niepozbawiony niedociągnięć, serial. za to dzięki wielkie twórcom. ciekawe, co stanęlo na przeszkodzie, by dokończyć i wyjaśnić wszystkie wątki.
z drugiej strony, może wlaśnie najlepsze jest takie otwarte zakończenie? każdy może sobie sam dopowiedzieć pozostalą część tej historii... i tak Wam polecam myśleć w chwilach największej frustracji faktem zaniechania produkcji dalszych odcinków! ;) pozdro dla Was wszystkich:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones