PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104069}

Fala zbrodni

7,1 21 603
oceny
7,1 10 1 21603
Fala zbrodni
powrót do forum serialu Fala zbrodni

Czy nie mam racji ?? Ten serial jest po prostu zajebisty !!! Aktorzy typu Baka czy A. Dygant idealnie pasują. Wreszcie mozemy zobaczyć coś pozadnego a nie jakieś telenowele (Adam i Ewa itd.). !!! 10\10

ocenił(a) serial na 7
Szajba

tak jest

Szajba

A pitbull serial ?

ocenił(a) serial na 8
Szajba

Fala zbrodni może nie jest najlepszym polskim serialem, ale na pewno jest tym najbardziej niedocenionym ;)

Szajba

Jak dla mnie pierwsze 2 serie były dobre ale potem od 3 zaczął się psuć, po za tym serial miał mnóstwo wpadek np jak gonili bandziorów ruskich to zawsze im przez jakieś piwnice uciekali (raziło w oczy ) .Po za tym dziś serial już nie wciąga jak kiedyś i był za bardzo brutalny mometami .

ocenił(a) serial na 10
Szajba

Najlepsze Seriale to są Fala Zbrodni, Ekstradycja, Sfora, Glina, PitBull o tej Tematyce a nie jakieś badziewia typu Paradoks, Prokurator, Instynkt, i Nowa, czy defekt czy Ojciec Mateusz i Komisarz Alex, Determinator, Fałszerze, Zgadzacie sie?

ocenił(a) serial na 10
Szajba

Genialny serial,który oglądałam już kilka razy a w dodatku to serial mojego dzieciństwa:) Według mnie dwie pierwsze serie były genialne a w szczególności pierwsza seria:) Obsada wtedy była rewelacyja:)Trzecia była nawet spoko,ale zdecydowanie wole wątek dotyczący Siergiejskiej niż małej Odessy.Postac Izy i Silene jakoś nie przypadły mi do gustu i daleko im do Czarnej czy Alex.Rowniez szkoda,ze nie ma Kuby bo według mnie był najlepszym informatykiem w OPZ.Jakoś nie polubiłam Michała. Chociaż w trzeciej serii odcinek pt,,Krawa Szkoła''był znakimoity.Niestety czwarta i piąta seria nie porwały mnie jakoś a postać Tatiany i Jonasza bardzo mnie denerwowała.Moim zdaniem ostatnie serie znacznie odstawały od dwóch pierwszych.Fabuła w pierwszych sezonach była zdecydowanie lepsza i oczywiście postacie były genialne np.Sergiej,Dżamszed Bakajew,Budrys czy Roma:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones