PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104069}

Fala zbrodni

7,1 21 611
ocen
7,1 10 1 21611
Fala zbrodni
powrót do forum serialu Fala zbrodni

1 sezon - tragedia
Odcinki reżyserowane przez Langa naprawdę dobre, 5 sezon - naprawdę dobry. Reszta do chłamu:

Z mojej listy absurdów:
Rafał Cieszyński grający jednocześnie bandytę, potem policjanta. I chyba ten koleś co grał Rubena - wystąpił najpierw w odcinku z tymi beczkami z
odpadami chemicznymi, a potem zagrał płatnego mordercę...
Bandziory zawsze dadzą radę uciec(zwłaszcza Kola i Sergiej), policja nigdy nie obstawia tylnych wyjść.
Kilkanaście odcinków strasznie przewidywalnych i po prostu nudnych np. Odcinek z P. Zeltem - zostawił zdjęcie generała na stole od tak...
AT nigdy nie potrafi trafić bandytów - tyle ile oni magazynków zużywają w ciągu jednej akcji, a i tak sporo czasu zajmuje im zdjęcie napastników.

ocenił(a) serial na 8
pitixpl

! sezon był jednym z najlepszych a końcowe to była równia pochyła.Taka jest prawda..

ocenił(a) serial na 8
fauzi

Mi w sumie najbardziej się podobał II i V sezon. I sezon był dla mnie strasznie słaby.

ocenił(a) serial na 8
pitixpl

Cóż każdy inaczej to widzi.Dla mnie 5 to była padaka,pomieszanie z poplątaniem i całe mnóstwo niepotrzebnych wątków..W 1 był większy porządek.

fauzi

Ja najbardziej lubie pierwszy i drugi sezon te dwa sezony mialy swoj klimat .

ocenił(a) serial na 10
pitixpl

Największe absurdy to te z Tatianą, jak uciekła przed helikopterem z Lemańską.

pitixpl

Dodam odcinek z Kolą .Kola próbuje uciec piwnicą a Szajba ma go ma muszce i ten go szantazuje że jeśli nie wróci to Młody zginie .A skoro OPZ wiedziało że Młody jest u Koli to dlaczego nie zrobili nalotu na jego wille .Po za tym sceny walk są bardzo sztuczne ,już wole Kryminalnych tam nie było takich wpadek i lepiej się ogląda nawet po latach.

pitixpl

Co do odcinka z Zeltem .Zauwazylem jeszcze jedno Budrys i Szajba go obserwują pod blokiem a Budrys wychodzi z auta i rozmawia z Bagajevem i go gubią .

pitixpl

Ostatnio sobie przypomniałem serial i sezon 2, 3 i 4 mi się najlepiej oglądało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones