PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503526}
7,1 1 907
ocen
7,1 10 1 1907
Fallen
powrót do forum serialu Fallen

4 odcinek

ocenił(a) serial na 9

W zakładce odcinki napisane jest,że ten serial ma 4 odcinki. Ale nigdzie nie ma takiego. Wszędzie są tylko trzy. Czy to jakaś pomyłka czy co.?

ocenił(a) serial na 8
Estrella__

ten miniserial składa się z trzech części

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
Estrella__

A czy to nie jest tak, że np. AXN nadając serial u nas sztucznie podzieliło go na 3 odcinki? Bo o ile napisy po końcu pierwszego odcinka wchodzą na ekran w sposób naturalny, to koniec drugiego odcinka jest jakby urwany. Co o tym myślicie? Widział ktoś ten miniserial w wersji oryginalnej?

ocenił(a) serial na 8
Lane

ten miniserial ma tylko 3 części. Ja go oglądałam w oryginale i ma on trzy części 1 - Part 1: The Beginning, 2 - Part 2: The Journey i 3 - Part 3: The Destiny ;)

ocenił(a) serial na 6
Katherinegol

I w oryginale drugi odcinek też się kończy na tym, że Aaron postanawia przestać uciekać przed aniołami, tylko stawić im czoła i zawraca samochodem?

Ej, ale z tymi tytułami to już w ogóle jest jakieś dziwne, bo w takim razie skąd się wzięły te tytuły:
1 - The Time of the Redeemer
2 - Mysterious Ways & All That
3 - Someone Always Has to Die
4 - Il Gran Rifiuto
które figurują zarówno tu, jak i na IMDB oraz tv.com ???

ocenił(a) serial na 8
Lane

w oyrginale druga częśc się kończy tym, że Aaron, Azazel i ta laska zawracają i postanawiają stawic czoła swym przeciwnikom, Aaron mówi, że oto oni właśnie nadchodzą i zawraca samochód i staje na środku drogi. The End

a co do tych tytułów co wymieniasz to nie mam pojęcia o co tu chodzi :P
Ja tą serię widziałam na ABC, a to jest seria zrobiona przez nich, więc na 100% są to 3 części.

ocenił(a) serial na 6
Katherinegol

Tak, to na tym samym się kończy ;) Czyli nie ma różnic między polską a oryginalną wersją. W takim razie innych pomysłów na to, skąd się wziął ten tajemniczy czwarty odcinek, nie mam :P

ocenił(a) serial na 10
Lane

3 - Someone Always Has to Die
Takie zdanie wypowiedział Azazel tuż przed walką z aniołami na samym początku 3 części

ocenił(a) serial na 6
Estrella__

Po 4 latach w końcu udało mi się zmienić ten zapis w zakładce i teraz figurują tam już tylko 3 odcinki ;) Myślę, że błąd z 4 odcinkami wynikał stąd, że w tamtym czasie były 4 książki, na podstawie których kręcono ten miniserial, a każdy odcinek odpowiadał jednej książce, więc pewnie sądzono, że skoro są 4 książki, to będą i 4 odcinki ^^

Tu możecie sobie szczegółowo poczytać na temat książek:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Fallen_%28novels%29
http://www.sniegoski.com/fallen/books.html

Lane

Dobra robota ;D

ocenił(a) serial na 6
Chris_Perry

Dzięki xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones