PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503526}
7,1 1 907
ocen
7,1 10 1 1907
Fallen
powrót do forum serialu Fallen

Mam pytanie.. Widziałam ostatnio ksiażkę pt "Fallen" czy to jest mniej więcej to samo?

iSilver

Serial powstał na podstawie tetralogii autora komiksów i scenarzysty Thomasa Sniegoski'ego. Obecnie na polskim rynku dostępne są dwa pierwsze tomy wydane przez wydawnictwo JAGUAR:

Nefilim. Tom 1
Lewiatan Upadli. Tom 2

Sakura114

Od stycznia troche minęło i są dostępne wszystkie 4 tomy :)

Rotting

Chodzi ci o książkę Lauren Kate?

Kasandra_666

Nie. Fallen jest na podstawie książek Thomas'a Sniegoski'ego. Seria nazywa się "Upadli" w skład której wchodzą:
1. Nefilim.
2. Lewiatan.
3. Raj utracony.
4. Dzień Gniewu.

iSilver

@iSilver nie, książka Falen jest autorstwa Lauren Kate - tak jak napisała Kasandra_666.

Rotting

Lauren Kate, pisze przede wszystkim o miłości dwóch upadłych aniołów, dziewczynie Luce i chłopaku Danielu. to coś zupełnie innego niż książki Thomas'a Sniegoski'ego, na podstawie których powstał ten serial

użytkownik usunięty
iSilver

Każdy z Wam ma rację :) Nazwa serii jest myląca :) Obie serie nazwane są Upadli (Fallen) miałam ten sam problem gdy szukałam książek do czytania. Tutaj jest to serial oparty na serii Thomasa Sniegoski'ego.

wie ktoś gdzie można ściągnąć odc tego serialu z 2007 ? Bo ja szukam i trafiam tylko na serial n 2006

iSilver

Jak wpiszesz w wyszukiwarce filmwebu Fallen 2014 to odnajdziesz film, który ma powstać na bazie książek Lauren Kate.
http://www.filmweb.pl/film/Fallen-2014-554720

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones