PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788843}

The Case

Fallet
6,8 849
ocen
6,8 10 1 849
Fallet
powrót do forum serialu Fallet

gdzie obejrzec ?????

ocenił(a) serial na 7

Szukałam wszedzie ale nigdzie go nie ma .ktoś coś ?????

ocenił(a) serial na 6
enera

Jest na Netfliksie

ocenił(a) serial na 7
Hankeks

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

enera

A kto będzie wykupywał premium na netflixie hehe

ocenił(a) serial na 7
xxxfilmen

No właśnie ☺ nadal czekam na inną możliwość ☺pozdrawiam

enera

w sumie jest 1 opcja 1 miesiac od zalogowania tam darmowy wiec moze mozna tym sposobem;d

enera

Dlaczego upierasz się przy tym, żeby nie płacić za czyjąś pracę? Też chcesz tak w przyszłoiści funkcjonować w świecie, że coś robisz, a ty ze swojej pracy nic nie masz, bo inni to wykorzystują? Nie stać cię, to nie oglądaj. Wybierz darmowe LEGALNE filmy.

ocenił(a) serial na 7
mycart

Witam :-))) no i proszę ,zostałam wywołana do tablicy. Moja zdawkowa odpowiedż do xxxfilmen została zauważona . Jednak zdawkowa oznacza bez kontekstu co sprawiło,że zostały wyciągnięte błędne wnioski. Zapewniam Cię ,ze stać mnie na wykup abonamentu Netflixa ,zapewniam ,ze jestem za tym aby płacić i doceniać pracę innych ale też nie jestem za tym żeby zapłacić mczny abonament za obejrzenie jednego serialu bo tak byłoby w moim przypadku. Mam nadzieję ,ze zaspokoiłam Twoją dociekliwość ,którą szczerze pochwalam z nadzieją,ze będzie ona wykorzystywana tam gdzie naprawdę potrzeba i zawsze w szerszym aspekcie ,po poznaniu całości obrazu. Naprawdę szczerze życzę samych radości i niekończących się sukcesów. Pozdrawiam serdecznie

enera

o prosze jaka irytacja tutaj bo premium kupowac trzeba haha w przeliczeniu ile filmow seriali w miesiacu ogladacie 6-10 filmy max to 2 seriale pewnie... a sa strony gdzie filmy szybciej sie pojawiaja jak netflix gdzie pewnie nie kazdy tam film jest....kiedys moze sobie konto zaloze nie mowie ze nie:PPPP

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
enera

Także myślałem że nie opłaca się wykupić pakietu na jeden film :) ale ilość i jakość seriali skandynawskich tak mnie wciągnęła że teraz wiem że warto, wiele seriali trudno gdziekolwiek znaleźć :) możesz z kimś na spółkę wykupić pakiet i wtedy to będą groszowe sprawy. Nie namawiam a polecam :D

ocenił(a) serial na 7
Depciu

Dziękuję,miło mi i dziękuje za życzliwość ale zupełnie niechcący mam już Netfixa bo w T-Mobile wykupiłam internet i jest w pakiecie.

xxxfilmen

Żałosne! Masz wybór, możesz nie oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones