Fallout (2024)
Fallout: Sezon 1 Fallout Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Fallout (2024)

Koniec

The End 1h 14m
7,6 1 497
ocen
7,6 10 1 1497
Fallout
powrót do forum s1e1
ocenił(a) serial na 6
kubuskamyk

Też zatrzymałem w tym momencie myśląc "co .urwa"? :) No ale w gry nie gram, uwielbiam postapo, zobaczę co dalej ale entuzjazm opadł.

ocenił(a) serial na 8
Salmonella

niestety ten mutant naszych czasów powraca jeszcze w ostatnim odcinku

_deathwish_

E tam niestety. Spójrzcie na to z innej strony, jest bractwo, surowe dość, militarne a tu mamy watłą dziewczynę która dodatkowo nie jest tak stanie określić swojej płci a szefostwo bractwa słucha jej przeczuć i się stosuje.

To jest beka w stylu dobrego starego fallouta z  ludzi wolajacych rozpaczliwie o atencje przy użyciu swoich dziwacznych skrzywien. Tacy ludzie to znak czasów po prostu a fallout postanowił sobie i z tego poszydzić. 

kuba_kuba_51

W takich czasach każda kobieta jest potrzebna do reprodukcji.

ocenił(a) serial na 8
Salmonella

W grach sobie nie przypominam takiego wariactwa, to jakiś mokry sen Bezosa, może ma upodobania jak Charlie Sheen i chciał je głośno wyrazić, a może to krzyk o pomoc, nie wiem.

ocenił(a) serial na 10
ural

W każdej części były osoby lgbt, nawet 1. Wiec chyba słabo grałeś.

maddybo

Pierwszy i drugi Fallout wyszły dość dawno - wtedy w ani w języku polskim nie było tego rodzaju słownictwa (zresztą chyba te Fallouty na początku nawet nie były spolszczone), ani w angielskim. Trochę czasu jednak minęło...

ocenił(a) serial na 8
chryssalid

"wtedy w ani w języku polskim nie było tego rodzaju słownictwa"|
Sprawdź sobie "Perfekcyjną Niedoskonałość" Jacka Dukaja. Co prawda wyszła trochę po pierwszych Falloutach, ale jednak 20 lat temu. A wcale nie jestem pewien, czy Dukaj był pierwszy.

maddybo

osoby LGBT to jedno. Fakt, były w pierwszych Falloutach i chyba nikomu raczej to nie przeszkadzało, mnie bynajmniej. Fallout pokazywał w sumie cały społeczny przekrój i mrok natury ludzkiej. Ale na boga liquid transów i ich inkluzywnych końcówek tam nie było.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kubuskamyk

Dobrze, że w końcu Ślązacy mają swoją reprezentację w filmach

ocenił(a) serial na 5
LuckyLuke266

To nie jest po śląsku , tylko w trzeciej osobie ono powiedziało. Po śląsku on powiedzioł

ocenił(a) serial na 8
hera85

To jest po śląsku. Proszę nie obrażać Ślązaków i ich gwary bo pójdzie zgłoszenie.

hera85

Hera, ty tak na serio? Musisz bardzo w życiu cierpieć z powodu braku poczucia humoru. Może po prostu jesteś z tych, dla których nawet powiew wiatru może obrazić ich uczucia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
Hans_24

Łon pedzioł , chopie co ci poradza jak autokorekta w telefonie robi swoje

ocenił(a) serial na 8
hera85

Ale wiesz, że to są boty, tak? ^^

LuckyLuke266

To ni ma po ślońśku paciuloku jedyn.

LuckyLuke266

To niy je po ślonsku gorolu jedyn ino po ciulatymu

hybrid_stigmata

wow, to niesamowite. Porozumiewacie się w jakimś kompletnie nieznanym języku?! Co to za język?! PS. Oczywiście beka ze wszystkich którzy gwarę z naleciałościami niemieckimi nazywają osobnym językiem xD

ocenił(a) serial na 8
Devouer

To nie jest język ino "dialekt leśny", bo ślązacy nie mówią - oni buczą jak zwierzęta, ale nikt Im tej prawdy nie powiedział. ^^

ocenił(a) serial na 6
kubuskamyk

Powiedziała to po śląsku, a on wywodzi się ze staropolskiego a poza tym ze wszystkich obecnych polskich gwar i dialektów śląski jest staropolskiemu najbliższy, więc szacunek się należy z automatu.

ocenił(a) serial na 9
per333

Szkoda ino, że reszty śląskiego jakoś.... zapomniało

ocenił(a) serial na 9
kubuskamyk

Ale ten wątek był śmieszny, ja się ubawiłem jak to się wypowiadało, wątek według dzisiejszych standardów pewnie musiał się pojawić, ale scenarzyści w cale nie pokazali go w dobrym świetle, wręcz przeciwnie. Zazwyczaj denerwuje mnie wciskanie takich wątków na siłę, I wmawianie nam że to normalne. W takiej formie mi się podobało, nie przeszkadzało. Mam wrażenie że ten serial to satyra obecnego świata

kubuskamyk

Teraz wszędzie próbują wpychać takie g... Niedługo bez rudego czarnego żydowskiego geja i trans niebinarnej lgbtq++-+ to serial nie będzie dopuszczony do jakiejkolwiek platformy. Strasznie smutne czasy

ocenił(a) serial na 10
kuba_kwiatkowski_3

Niestety prawda...

kubuskamyk

Też mnie to mega zaskoczyło i zdziwiło. No ale to niestety Woke Ameryka, czego innego można się spodziewać? Chyba odpuszczę ten serial. Wracam do Koreańskich dram, tam nie ma takich dziwactw :D

ocenił(a) serial na 10
dovio

nie odpuszczaj, też o mało nie olałem serialu - a byłoby czego żałować. To, o czym mowa to raczej beka z woke, zwłaszcza w trzecim odcinku ideologia wspólnościowej krypty i próba resocjalizacji bandytów :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
TheDevilYouKnow

Nie próbowałem, za to Ty na pewno wykazujesz się sporą wiedzą na ten temat :)

dovio

Za to nagle i nie wiadomo czemu zaczynają tańczyć w środku obrazu.

Pies_Baskurwieluw

W koreańskich filmach i serialach? Nie wiem, czy oglądałeś cokolwiek od nich, bo ja się jeszcze nie spotkałem z czymś takim w ich produkcjach. Chyba, że chodzi Ci o Bollywood, ale z Indii do Korei daleka droga ;D

kubuskamyk

I na tym skończyłem serial. Gówna nie jem, oglądać też nie będę .

soledad

To samo u mnie :/

ocenił(a) serial na 7
soledad

hahaha, co za płatek śniegu żałosny, nie te zaimki w serialiku i zapłakany posiusiał się w majty i wyłączył. hahahahaha

ocenił(a) serial na 10
syf0n

Wyjmuj kaczke

syf0n

Prawiczki pisuarskie już tak mają.

ocenił(a) serial na 7
Matrioszek

Nie trzeba być pisowcem, by być przeciwko fikołkom antyrozumowym.

Matrioszek

O prawiczkach pewnie wiesz wszystko pajacu :)

markowaw

Pajac cię przez przypadek zrobił, kundlu.

Matrioszek

Po co te nerwy ruski matrioszku, sex z kobietą w realu i tak ci niegrozi :)

Matrioszek

Myślałem, że lewica nie dyskryminuje ani nie wyśmiewa czyjejś seksualności lub jej braku, ani nie wchodzi ludziom do łóżek.

ocenił(a) serial na 8
Pies_Baskurwieluw

BOJKOTUJCIE TAKIE BOTY!

ocenił(a) serial na 9
Pies_Baskurwieluw

kim jest lewica?

ocenił(a) serial na 8
soledad

To brawo. Straciłeś dobre seanse bo jedna rzecz Cię uraziła xD

ocenił(a) serial na 5
soledad

Ja też... :(

ocenił(a) serial na 8
soledad

ale Comy słuchasz. hmmm

ocenił(a) serial na 8
soledad

ja raczej dostrzegam w tym serialu satyrę na współczesne dziwactwa

ocenił(a) serial na 8
soledad

oj nie zniechęcaj się sama zobaczysz, że jest dobry serial. Szkoda że się zniechęciłaś tak szybko...

ocenił(a) serial na 1
kubuskamyk

W tym momencie zaświeciła mi się czerwona flaga i faktycznie, serial to gówno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones