PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87878}

Family Ties

7,7 118
ocen
7,7 10 1 118
Family Ties
powrót do forum serialu Family Ties

Znowu

użytkownik usunięty

Mogli by znowu na jakimś Polskim programie ten srrial puścić.

ocenił(a) serial na 10

Jestem za. Mogliby także wyemitować serial "Spin City". Pozdrawiam, jak się przekonałem, wierną fankę Michaela J. Foxa :-)

użytkownik usunięty
Toudeusz

No właśnie np. na TVN i Spin City też. No jasne, ze oddaną nikogo tak nie uwielbiam jak jego! :-)

ocenił(a) serial na 10

Ja też jestem za tym, żeby puścili Family Ties i Spin City w TV. Bo chwilowo mogę oglądać online po angielsku

dorotagniedziejko1998

Czy ten serial kiedyś gościł na polskich otwartych kanałach ??

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

O ile mi wiadomo, to chyba nigdy. :-( Bo inaczej bym namierzyła chociaż z napisami, ale niestety tak się nie stało, a odcinków szukałam wiele miesięcy. A i po angielsku znaleźć trudno.

Tutaj są prawie wszystkie odcinki po angielsku http://www.thedarehub.com/tv/family-ties

dorotagniedziejko1998

Teraz sobie wyobraź sytuację gdzie nie tylko Polsat ostaje koncesje ale też TVN ,NTP+ i jeszcze jakaś inna i to nie w 1994 tylko 2 lata wczesniej
Nastąpuje boom filmowo serialowy i TVP musi sie napocic

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

Tak, był chyba na początku lat 90. O ile dobrze pamiętam. Nie przypominam sobie na którym kanale ale chyba to było na tvp. Bo polsat miałem dużo później. Szkoda że już później go nigdzie nie puszczali. Wydaje mi też że leciał pod koniec lat 80. Tak mi się jakoś kojarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones