PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772302}

Famous in Love

6,9 6 434
oceny
6,9 10 1 6434
Famous in Love
powrót do forum serialu Famous in Love

Paige zachowuje się jak rozwydrzony bachor .
Niby marzyła o aktorstwie przez cały czas ,a potem nagle dziwi się jakie jest życie w Hollywood.Ciągłe wywiady , oblężenie przez paparazzi , hejty i portale plotkarskie.
Zachowuje się jakby była tym wszystkich zaskoczona ,a każdy debil wie że tak to właśnie wygląda.
Cały czas narzeka na wszystko ... Bo Jake to ... Bo Cassie tamto ..... Bo mam koszmary ....Chce sobie zrobić rok przerwy ... Co z tego że nawet nie zagrała w innym filmie niż Loked i już przerwa .... Gdyby taki ktoś naprawdę istniał to nigdy by o nim nie napisali nawet w podrzędniej gazecie w Los Angeles.
Strasznie mnie irtyuje ta postać ,nie wspomnie o tym że Bella z jej napompowanymi ustami kompletnie nie nadaje się do tej roli.Lepsza byłaby już ta Zendaya z którą grała w" Shake it up"
Po za tym fabuła naprawdę fajna ,myśle że serial upadł przez tych irytujących młodych aktorów ,według mnie kompletnie nie dopasowali ich do granych przez nich postaci.Jedyny podoba mi się Keith Powers który grał Jordana ,on dawał rade ,reszta dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones