PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772302}

Famous in Love

6,9 6 431
ocen
6,9 10 1 6431
Famous in Love
powrót do forum serialu Famous in Love

Ma potencjał,ALE...

użytkownik usunięty

tak drętwej gry aktorskiej to jeszcze w życiu nie widziałam! bella przez te swoje nadmuchane wary jest pozbawiona jakiejkolwiek mimiki twarzy,a gdy otworzy to coś co u normalnego człowieka nazywa się ustami wygląda jak dmuchana,lateksowa lala z sekxshopu-porażka. nie wiem komu dała za powierzenie jej głównej roli? panowie to już w ogóle dno i tona mułu...oglądając serial mam wrażenie jakbym była na scenie teatrzyku szkolnego w podstawówce. pomysł świetny,fabuła nie głupia,ale to co oni wyprawiają to aż w oczy szczypie. jedynymi ''dobrymi'' aktorami to oczywiście starsze pokolenie czyli nina,alan i bodajże ida-matka tej piosenkarki. są autentyczni,ale widać lata doświadczeń. to kolejny serial z młodymi ludźmi,którzy za grosz pojęcia o aktorstwie nie mają,ale posiadają słynnych rodziców albo milion lajków na tych g*wnach portalach społecznościowych,nic poza tym!
ocena scenariusza 10/10 gra aktorska poniżej zera....

ocenił(a) serial na 3

Masz rację. Ta Bella jest tak zrobiona, że pewnie nie może nic wykrzesać ze swojej twarzy. Jakie było moje zdziwienie, jak sprawdziłam jej wiek! Wygląda na zakonserwowana 30-kilkulatke, nie na dwudziestolatke. I ten brak talentu... przez większość czasu ma otwartą gebe, jak Bella ze zmierzchu. Coś w tym imieniu jest czy co?

ocenił(a) serial na 5

czepiasz się szczegółów, i tak wypada najlepiej z tych młodych aktorów, bo większość to zwykłe drewna. Keith Powers istna tragedia, i co zabawniejsze w serialu zrobili, że jego postać niby miała dostać oscara - przezabawne. Ale to jeszcze nic, Carter Jenkins jest równie wielkim drewienkiem, a do tego ma coś z twarzą, a jego postać jest niby utalentowanym przystojniakiem... Reszta nie jest lepsza. Powinni byli wymienić całkowicie obsadę, bo ogląda się to z trudem.

ocenił(a) serial na 5

zgadzam sie, ale scenariusz też 10/10 nie jest jak dla mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones