Fargo (2014)
Fargo: Sezon 5 Fargo Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Fargo (2014)

The Tragedy of the Commons

7,9 110
ocen
7,9 10 1 110
Fargo
powrót do forum s5e1

Fajerwerki będą?

ocenił(a) serial na 9
justichrusti

Najgorsze jest to, że w Polsce nie będzie gdzie tego oglądać na premierę. Pozostają torrenty i być może ktoś zrobi napisy pl. Z tego co pamiętam to wszystkie sezony z czasem trafiały na HBO, ale to trzeba by czekać gdzieś do połowy 2024.

stringer_bell

Z tego co pamiętam to na HBO były od razu, a teraz są na Prime stare sezony za dodatkową opłatą, więc może będzie nowy sezon

stringer_bell

Na torrentach masz napisy dołączone, bo odcinki w plikach .mkv. Tyle że po angielsku

ocenił(a) serial na 9
soplica_2

Ja napisy robię sobie sam. Tłumaczem internetowym. Szyk zdań i kontekst czasami jest błędny, ale to już sam tłumaczę sobie w pamięci. Powiedziałbym, że jakieś 80% treści jest ok.

ocenił(a) serial na 7
stringer_bell

A kiedy bedzie tlumaczenie?

ocenił(a) serial na 9
aronn

A skąd mam to wiedzieć? Ja je robię na własny użytek. Translate-subtitles.com tłumaczy w sekundę angielskie napisy z opensubtitles

ocenił(a) serial na 9
justichrusti

fajerwerki muszą być i śnieg

ocenił(a) serial na 9
justichrusti

Doczekałaś się. Są już dwa pierwsze odcinki.

ocenił(a) serial na 8
GrandFan

Gdzie?

ocenił(a) serial na 9
pavilnys

Legalnie po polsku? Nigdzie. Pozostaje zatoka piratów i być może ktoś przetłumaczy napisy. A jak ktoś ogarnia angielski to zobaczy sobie wcześniej. ¯\_(ツ)_/¯ Ja osobiście wolę poczekać na zakończenie sezonu w styczniu 2024 i hurtem obejrzę całość. A jak ci nie przeszkadza bariera językowa to za darmo online możesz znaleźć choćby tutaj: movie-web.app/search/series

ocenił(a) serial na 7
justichrusti

Bardzo dobre dwa pierwsze odcinki. Co prawda śniegu brak, ale nie ma czasu nawet zwrócić na to uwagę.

MattZ_ne

Gdzie obejrzałeś?

ocenił(a) serial na 7
jaykay88

Jest bardzo dużo stron w necie gdzie jest dostępne dosłownie wszystko w super jakościach. Są to serwisy a'la normalne platformy streamingowe tylko ze wszystkim. Często nawet są polskie napisy. Dziwi mnie, że tak dużo ludzi w Polsce pyta, gdzie można coś oglądnąć. Dałbym linka, ale nie wiem czy nie dostanę bana za linkowanie takich rzeczy.

MattZ_ne

Linka nie musisz, ale nazwa platformy by się przydała :)

MattZ_ne

Daj jakiś cynk gdzie można obejrzeć, chciałem nawet zapłacić ale nigdzie nie jest dostępy serial

ocenił(a) serial na 7
unicef789

Okazuje się, że FM ma algorytm, który blokuje z automatu odpowiedzi z serwisami...

MattZ_ne

to weź mi wyślij priv

unicef789

I mi. Prosze.

ocenił(a) serial na 8
Graff_von_Janoloff

a są już napisy PL?

pazaak

Są z translatora, trochę nie wyrabiają, bo język jest pełen metafor i przenośni. Niestety z podstawowym angielskim będzie ciężko, ale średnio-zaawansowani też mogą odpaść.

MattZ_ne

Jest śnieg jak i fajerwerki ;)

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Faktycznie w końcu śnieg się pojawił ;) Ogólnie 5 sezon petarda!

MattZ_ne

Jest niesamowity. Każdy odcinek to dla mnie czysty majstersztyk. Sezon 4 nie był taki zły, ale ten robi o wiele większe wrażenie

justichrusti

Wreszcie! Wreszcie wróciło takie Fargo jakie było w pierwszym i drugim sezonie! Piąty rozwala mnie z odcinka na ocinek, to jak budowana jest hisotira, postacie, gra aktorska.   <br><br>Wszystko mi tutaj pasuje, nawet główna bohaterka robiąca cyrk jak Kevin sam w domu, tez mi pasuje. A jak! Dla mnie rewelacja!

perun_6

Mam dokładnie takie same przeczucia. Każdy odcinek to dla mnie święto, jeden z najlepszych punktów tygodnia. Warto było czekać

ocenił(a) serial na 9
perun_6

Mi się wydaje, że jednak historia jest dosyć uproszczoną i brakuje dodatkowych wątków jak w innych seriach. Np w 1 sezonie była to historia faceta który znalazł waluizkę Buscemiego z filmu, albo w 4 seryjna morderczyni pielęgniarka. W 5 dosyć szybko dowiadujemy się, że Dot to Nadine żona Roya, katowana uciekła i prowadziła nowe życie, Roy tymczasem ją odnajduje i jego mniemaniu ona ma u niego dług jakim jest małżeństwo i musi wrócić i to tyle. Zresztą odcinki są krótsze i trwają po jakieś 10 minut krócej niż w poprzednich seriach. A można było lepiej poprowadzić historię Muncha.

stringer_bell

Mi czwarty w ogóle nie podszedł. Trzeci był średni, natomiast pierwszy i drugi rewelacyjny. Piat odbieram tak samo mocno, jak pierwsze dwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones