Fargo
powrót do forum 1 sezonu

Sezon pierwszy i drugi.

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie oba sezony zostały zrobione perfekcyjnie. Twórcy "Fargo" pokazali, że serial nie musi się zawsze kończyć na swoim poziomie po pierwszym sezonie. Gra aktorska w obu serialach jest dosłownie prześwietna... Każdy aktor bez względu swojego zawodowego doświadczenia oraz roli, pokazał co to jest gra aktorska... A zwłaszcza Nick Offerman, jego scena na komisariacie cuuuuuudo!!! Jestem również, ucieszony z newsów, że mają dopiero robić kolejny sezon jak będzie śnieg, a nie robią jaką głupią masówkę :)

ocenił(a) serial na 8
JimboYCS

Po drugim sezonie dałbym jeszcze 9, ale trzeci mi się za cholerę nie podobał. Wątek, pomysł, przebieg, nic mi się nie podobało kompletnie, strasznie się męczyłem. Piszą ludzie o dobrej roli tego Vargasa, mało który aktor mnie tak irytował swoja rolą. 1 i 2 świetne naprawdę, klasa, czub seriali, ale 3 mi się nie podobał. Ciekaw jestem 4-go, już prawie trzy lata minęły, mogliby ruszyć się coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones