PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774283}

Fatalna czarownica

The Worst Witch
6,4 776
ocen
6,4 10 1 776
Fatalna czarownica
powrót do forum serialu Fatalna czarownica

Ale płytki shit

ocenił(a) serial na 1

Może jestem za stary na takie rzeczy ale juz tak mam ze przeglądając Netflix sprawdzam wszystko co zwróci moja uwagę , ALE TA BAJKA JEST TAK BADZIEWNA ŻE MAM OCHOTE SKOCZYĆ NA BANJI BEZ LINY, ja rozumiem ze to jest chyba raczej pod dzieci robione, ale ten serial jest płytki jak kałuża po 10 minutach kropienia, a ta mimika głównej bohaterki mało mnie nie wykończyła , MASAKRA

ocenił(a) serial na 3
drwalek

Zgadzam się. Obejrzałam jeden odcinek i głowa mnie bolała już od "facepalmów". Główna bohaterka cały czas ma minę srającego kota, dialogi są drętwe a cała akcja naciągana. Czy tylko ja mam wrażenie, że ta starsza wersja serialu była o niebo lepsza?

ocenił(a) serial na 3
MadziQ3692

Oglądałam starszą wersję tą z 1998r. jak jeszcze byłam dzieckiem, ale też całkiem nie dawno, żeby odświeżyć sobie pamięć.. a potem włączyłam tą nową wersję.. W pełni zgadzam się z Waszą opinią. Ta nowa wersja jest praktycznie nie możliwa do obejrzenia.. główna bohaterka ma tak słabą mimikę i grę aktorską, że naprawdę aż nie miło się na to patrzy. Większość postaci z resztą jest irytująca, a fabuła praktycznie stoi w miejscu. Słabo.. liczyłam na o wiele lepszą reaktywację, czegoś co było dla mnie kiedyś tak niesamowitą serią.

ocenił(a) serial na 10
drwalek

Oceniacie serial, a jak mówiliście obejrzeliście tylko jeden odcinek! Według mnie serial jest super, dla calej rodziny.

ocenił(a) serial na 10
Krzysztof_User

Moja córka zmusza mnie do oglądania. Piąty odcinek... dalej gniję od środka

ocenił(a) serial na 10
mayka_og

Haha, rozwaliłaś system

drwalek

a jakie słabe efekty specjalne! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones