PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735271}
6,8 22 185
ocen
6,8 10 1 22185
5,0 3
oceny krytyków
Fear the Walking Dead
powrót do forum serialu Fear the Walking Dead

Materiał na całkiem fajne post apo, a tak skopany... Irytujący do bólu postępowaniem głównych bohaterów... Jestem facetem, hetero, a kobiece kreacje w tym serialu tak mnie wnerwiają, że nie mogę się doczekać kiedy zginą... Jedyny powód dla którego oglądam dalej, to ciekawość rozwoju wątków Stranda, Nicka i Salazara, jedyne w miarę sensownie zagrane i ciekawe role w tym serialu... Frankie Dillane mocno przypomina młodego Depp'a, aż mi się "Arizona Dream" przypomniało. :)
Żebym w filmie post apo kibicował gejowi, a życzył szybkiej śmierci postaciom kobiecym, to tego jeszcze nie grali. :) w sumie to szacun dla reżysera, że potrafi wprowadzić taką atmosferę, wydaje mi się jednak, że niezamierzoną. ;)

ocenił(a) serial na 5

Mam takie same odczucia. Dopiero teraz nadrabiam serial i po dwóch sezonach mogę napisać, że pierwszy raz życzę sobie by 90% bohaterów została uśmiercona.
Miałem inne oczekiwania względem serialu. Panika, strach, upadek miast, początki epidemii, a dostałem opowieść o... rodzinie.
Rodzinie bardzo irytującej, która według myśli ''krew z krwi'' jest w stanie poświecić, każde ludzkie życie(w hurtowych ilościach).
Dwoma jasnymi punktami w tych emocjonalnie rozchwianych socjopatach i schizofrenikach jest Nick i Victor.

W TWD jedyne postacie, które budziły we mnie negatywne emocje był Carl i od piątego sezonu Rick. Szczerze? Znajdując się w świecie w jakim rozgrywa się TWD i FtWD, byłbym w szczątkowej ilości zaufać - nie ufam sobie w 100% co dopiero innym - jednostkom pokroju Negana niż Madison/Travis, a w ogóle bym się trzymał z daleka od grup, gdzie są rodziny :)

Kurczę, mam tak samo. Te baby mnie tak wkurzają, że od 5 odcinka 1 sezonu czekam na śmierć Madison, ona jest przeokropna. Reszta - nadęte, przejęte dziunie, brrr

Warto kontynuować serial dalej, bo skończyłem oglądać na 2 sezonie / 6 odcinek.

użytkownik usunięty
Torres1993

To pytanie? Ja zakończyłem przygodę z tym serialem po 2 sezonach, najnormalniej w świecie szkoda mi było czasu na kontynuowanie oglądania, szczególnie, iż z doświadczenia rzadko seriale się poprawiały w kolejnych sezonach, raczej jeszcze bardziej schodziły na psy. Aczkolwiek w ocenach znajomych mam jeden ciekawy komentarz, który brzmi "W III sezonie twórcy w końcu przestali traktować widza jak idiotę.", więc kto wie, może warto, ale mi już nie chce się do niego wracać.

Nie przestali. To staje się coraz bardziej absurdalne.

użytkownik usunięty
Starless

omg! jestem pod wrażeniem - oni to jeszcze kręcą? Widzę, że próbują chyba usilnie dorównać TWD, a przynajmniej ilością sezonów/odcinków. ;) Kto to sponsoruje...

Torres1993

Serial w 3 sezonie jest bardzo dobry, pogarsza sie od polowy 4 sezonu. 5 sezon jest beznadziejny, jednak sezon 6 zapowiada sie bardzo ciekawie.

ocenił(a) serial na 5

od kiedy wrzucili tą lezbe wystrzyzoną na buraka co kreci jakies dokumenty ten serial zrobił się mega kniotem

użytkownik usunięty
vic7

w świetle ostatnich wydarzeń, oraz faktu jaki sukces, a przynajmniej pierwszymi sezonami, odniosło TWD, wciąż liczę, że weźmie się za temat jakiś sensowny reżyser i wykreuje nam fajny serial. Temat niezwykle wdzięczny, jak widać zainteresowanie też mega, ale brak odpowiednich ludzi, którzy by mogli zrobić coś naprawdę sensownego i co by się oglądało z zapartym tchem. Zamiast zombiaków jakąś inną apokalipsę wymyślić, żeby trafiło do szerszego grona odbiorców i sukces gwarantowany. Ale twórcy seriali wolą nam serwować kolejną kretyńską komedię, albo kryminał, a ci poważniejsi robią raczej pełen metraż. :( Chciałbym serial, na który by się czekało tak, jak kiedyś na "z archiwum x".

Film o grupie osób lubiących wpier...ać się w kłopoty.

ocenił(a) serial na 3
svd2

Idealnie podsumowałeś/aś ten serial. Dodałbym jeszcze: niszczących wszelkie próby odbudowania świata.

ocenił(a) serial na 3

Po pięciu latach, Twój komentarz jest nadal aktualny. Właśnie kończę trzeci sezon i mam dość cudownych ozdrowień i kretyńskich dialogów oraz decyzji głównych bohaterów. Tego się nie da oglądać, a blondynie życzę jak najszybszego zejścia.

ocenił(a) serial na 1

ten serial zwyczajnie powinien byc otagowany jako hardwoke albo komedia obyczajowa i to by wystarczylo. a tak to mamy kupsko dla lemingow. bez dobrego znieczulenia lepiej nie podchodzic do tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones