PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747327}
6,3 592
oceny
6,3 10 1 592
Feed the Beast
powrót do forum serialu Feed the Beast

Sugestia romansu Rie z Dionem... Poważnie? Klisza i przewidywalność. Podejrzewałem to od kilku odcinków, tym bardziej jet to dobijające, bo trudno to nazwać nawet zaskoczeniem. Pewnie okaże się jeszcze, że TJ nie jest synem Tommiego, a Diona, i że Rie nie zginęła w wypadku a została zabita z powodu Diona...

Chociaż z drugiej strony nie bardzo widzę, jak główni bohaterowie mogliby przejść nad tym do porządku dziennego, i raczej oznaczałoby to koniec ich przyjaźni i serialu xD

Herushingu

Dlatego myślę, że to ściema, a Tommy szuka dziury w całym/powodu by pozwolić sobie zapomnieć o Rie.

ocenił(a) serial na 5
kosovitz

Też tak myślę, że to tylko wymysł Tommyego.

Herushingu

Po 6 odcinku paradoksalnie jeszcze wyraźniej widać, że nic między nimi nie było, bo przecież musi być w serialu kobieta, co nie spała z Dionem ;p

Myślę, że okaże się, że Tommy i Rie bardzo chcieli mieć dziecko. Rie dowiedziała się, że Tommy jest bezpłodny, ale żeby nie robić mu przykrości zdecydowała się zachować to w sekrecie i poprosiła Diona o próbkę spermy. Może przez to on chciał czegoś więcej, ale ostatecznie wszystko pozostało na stopie przyjacielskiej.

ocenił(a) serial na 5
kosovitz

Po tym odcinku jestem jeszcze bardziej skonsternowany niż wcześniej, nie rozumiem sensu tej sceny Diona i Pilar.

ProXima9404

Bo sensu w niej za bardzo nie ma było, to tylko typowa serialowa zagrywka ku rozwaleniu relacji między bohaterami.

Herushingu

Mamy w serialu Polaka! :D

Herushingu

Rie i Diona mogło coś łączyć, zanim Rie związała się z Tommym. Sam Dion powiedział, że znał ją dłużej.
Ot najprostsze rozwiązanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones