PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848814}

Feel Good

6,7 3 313
ocen
6,7 10 1 3313
7,0 6
ocen krytyków
Feel Good
powrót do forum serialu Feel Good
ocenił(a) serial na 9
marcin_lendzion

Matko boska, życie ludzi LGBT jest ich życiem i ich problemami, a nie poprawnością polityczną. Tu się nie da "przesadzić w żadną stronę", bo tu nie ma strony, co najwyżej Ty nie widziałeś wystarczająco dużo w swoim życiu, żeby zrozumieć.

marcin_lendzion

masz racje te osoby lgbt wszędzie się panoszą. dobrze, że osoby heteronormatywne nie "przesadzają", jak mówisz. gdyby tak było, 99% filmów i seriali opowiadałoby właśnie o nich!

oh, wait. tak właśnie jest.

PS świetny serial, bardzo mnie poruszył.

ocenił(a) serial na 8
bee55_2

Dziwne że serial tak mało popularny. Widać ze w ten weekend ludzie na Netflixie rzucili się bardziej na filmy a nie seriale.

ocenił(a) serial na 7
bee55_2

ha, haaa :D świetny tekst, a serial jest doskonały :)

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

Czy to tak na poważnie? Serial jest o dwóch dziewczynach, między którymi pojawia się uczucie i obawiasz się że będzie zbyt wiele "tematów LGBT"? Nie chcę nic mówić, ale ta literka L w LGBT jest tam nie bez powodu. Myślę, że ten serial jest jednym wielkim 'tematem LGBT'. Ciężko żeby dla niepoznaki tak naprawdę był o czymś innym. A poprawność polityczna to jest przedstawienie ludzi nieheteronormatywnych jako, po prostu, standardowych ludzi bez obrażania ich i przypisywania stereotypowych ról? Czy może nie bycie homofobem? Jestem całkiem zaskoczony takim wątkiem, szczególnie, że jest on wewnętrznie sprzeczny "To może być fajny serial o lesbijkach, ale mam nadzieję że nie będzie za bardzo o lesbijkach" - naprawdę intrygujący tok myślenia.

ocenił(a) serial na 9
marcin_lendzion

Masz rację, tak samo w serialach wojennych za dużo jest żołnierzy i czołgów. Beznadziejnienie?

Odpowiedzi na tą wiadomość dają mi wiarę w społeczność filmwebu, dzięki

ocenił(a) serial na 1
FatimaF

Za duzo na tym netflixie filmow homo.

wearethepeople

To ich nie oglądaj, nikt Cię nie zmusza. Ja jakoś głównie znajduję filmy, które z LGBT nie mają nic wspólnego....

wearethepeople

Skoro Netflix Ci takie podpowiada, to znaczy, że często takiej tematyki szukasz i oglądasz sporo takich filmów. Tam jest prosty algorytm. Tak jak z reklamami. Raz szukasz pralki i potem wszędzie widzisz reklamy pralek.

ocenił(a) serial na 9
wearethepeople

Dziwne, szukam takich filmów na Netfliksie i dość szybko tematyka się wyczerpała, a temu za dużo… Pewnie

ocenił(a) serial na 9
natasza_szczecin

Cd. Pewnie gdy nikogo nie ma ogląda o chłopcach kochających się filmy, a potem chce przed światem pokazać, jaki to z niego anty gej i wyszukuje filmy na filmwebie i daje 1, żeby wiedzieli inni, że on tego nie popiera, w ogóle, jeden z drugim są przecież w stu procentach hetero… Do cholery. Gdyby ci dwaj byli hetero nie zawracaliby sobie głowy wchodzeniem na filmy lgbt i ocenianiem ich bez obejrzenia na 1! Nigdy! I Każdy facet to potwierdzi, że nie obchodziłoby go to. Weszliby i ewentualnie napisaliby opinię, czy też ocenili jedynie, gdyby obejrzeli ten film. Faceciki, którzy daliście 1 bez obejrzenia jesteście cholernymi kryptogejami! I nie ma innej opcji!!!

ocenił(a) serial na 7
marcin_lendzion

Dosłownie w opisie jest "Stand-uperka Mae Martin próbuje pokonać nałóg i odnaleźć się w związku z dziewczyną, która niedawno była jeszcze hetero." Więc twoje "byle nie za dużo LGBT tematów" jest wręcz śmieszne i nie mające sensu xD skoro obawiasz się tematów LGBT w serialu z którego po opisie raczej każda logiczna osoba wywnioskuje że jest to serial gdzie temat LGBT jest głównym tematem to po co wogóle przystawiasz się do oglądania.

ocenił(a) serial na 1
Rrouge

No i nie ogladam. Stwierdzilem tylko fakt.

ocenił(a) serial na 7
wearethepeople

Nie kierowałem tego komentarza do ciebie...

wearethepeople

Ale 1 wystawiłeś.Tak na zapas...

ocenił(a) serial na 1
marcin_lendzion

Witam, nie oglądałem, dałem pałe za tematyke

trukomholek

a w domu wszyscy zdrowi?

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

tak, a u cb?

trukomholek

Widać, że u Ciebie jednak coś poszło nie tak. CB to możesz mieć w samochodzie. Naucz się pisać poprawnie po polsku.

ocenił(a) serial na 1
SatineNic

hehe

ocenił(a) serial na 9
SatineNic

To już wyższa szkoła jazdy. Oceniać filmy, których się nie oglądało na 1, bo się nie popiera zawartych tam treści… Muszę w takim razie zrobić wielką rewolucję na moim filmwebie. Nie popieram wojny, nie popieram seryjnych morderców i wszystkich w ogòle morderców nie akceptuję i właściwie to chyba muszę zmienić oceny w 90% filmów, które oceniłam i od teraz będą miały ode mnie 1! No typ mnie olśnił! Eureka! A poważnie zastanawiam się co miało na tego kretyna wpływ, że jest, aż takim debilem…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones