Feel Good
powrót do forum 2 sezonu

Wrażenia po 2 sezonie?

ocenił(a) serial na 8

Moim zdaniem drugi sezon był gorszy, wrzucono strasznie dużo wątków, które w sumie nie zostały zakończone albo zamknięto je w dosyć rozczarowujący sposób, np. relacja ze Scottem. Wzięła się ta osoba znikąd pojawiała się przez cały sezon, a na koniec ta konfrontacja. Jestem trochę rozczarowana, wolałabym żeby dostali więcej odcinków i pociagneli/zamknęli wątki z pierwszego sezonu zanim zaczęli nowe.

A co wy myślicie?

lenena

Zgadza się, wątek Scotta liźnięty po wierzchu. Być może będzie to materiał na kolejny sezon?
Traumatyczne przeżycia z okresu wczesnej młodości Mae zasługują na rozwinięcie.

ocenił(a) serial na 7
agakk_2

Sezon 2 podobno miał być ostatnim. Więc już raczej niczego nie rozwiną.

ocenił(a) serial na 1
lenena

Witam, nie oglądałem, dałem pałe za tematyke

ocenił(a) serial na 8
lenena

Dwa początkowe odcinki były zaskakująco dobre i zabawne, ale szkoda że nie pociągnęli wątku Mae na odwyku, tylko od razu ucieczka i znów walka z własnymi myślami i demonami. Z jednej strony fajnie, że obie panie się zeszły no ale jakoś tak mało się działo w porównaniu z pierwszym sezonem. Chyba wolałam wątek narkotyków niż wątek dziwnego kolegi z Kanady i powolnego odkrywania, że Mae była wykorzystywana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones