PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 816
ocen
7,4 10 1 3816
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

Witam seredcznie wszytskich pasjonatów serialu Felicity:)Chcę napisać, że jestem "pierwszakiem" jezeli chodzi o bycie fanem serialu, gdyż tak naprawdę serial zaczęłam oglądać dopiero w tamty roku-sezon 3,4!!!Zwracam się do wszystkich "maniaków" serialu, oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa o pomoc w zdobyciu kopii/oryginału jakiejkolwiek z serii tego serialu 1,2,3,4, oczywiście odpłatnie?Może jakaś dobra duszyczka posiada ten serial na DVD i chciałby wesprzeć, oczywiście odpłatnie bratnią duszę??

ocenił(a) serial na 10
Angelboga

hej, jesli ktos zlozyl ci propozycje, to tez bym chciala te sezony od 1-go zaczynajac, jak cos to jest moj e-mail:kasiolek2@autograf.pl

Angelboga

Zajrzyj do jednego z ponizszych tematów,który zapoczątkowałem "Powrót Felicity".Tam jedna dziewczyna napisała,że ma 2 pierwsze serie i szuka dwóch pozostałych.Zostawiła tam swojego maila,wiec może do niej się odezwij.Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Angelboga

Ja zgarnąłem pierwszą serię od dilana@o2.pl, możesz spróbować. Pierwszy sezon zdecydowanie najlepszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones