PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 816
ocen
7,4 10 1 3816
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

Przedost.odc.

ocenił(a) serial na 9

Hej wszystkim! Przed chwilą skończyłam dopiero oglądać ten dzisiejszy przedost.odc. Do późna pracuje i tylko czekam na te noce,gdy siadam przed TV i wgapiam się w kolejny odc. "Felicity". Szkoda tylko że jutro będzie tak po raz ost. :(( Podobał mi się ten odc. Wczoraj Ben zaczął mnie wkurzać, ale po tym dzisiejszym znów jestem za nim. Oni po prostu muszą być razem, nie ma wyjścia! Lubię takie zakręcone historie w stylu "co by było gdyby". Ale jutro Felicity musi się już obudzić bo to na pewno jest tylko sen. Już nie mogę sie doczekać tego ost.odc. a z drugiej strony chciałabym odwlec ten moment, bo na co będziemy czekać od poniedziałku? Mam tylko nadzieje że kiedys puszcza powtórki. A wyobrażacie sobie takie zakończenie, że Noel ginie? To byłoby straszne! Jestem pewna że Felicity w swoim śnie zdecyduje się wrócić do przyszłości, żeby uratować Noela, a tym samym straci możliwość przeżycia z Benem po raz drugi tego wszystkiego, ale tym razem bez dzieci, zdrad itd. Mam nadzieje że dzieki tej sennej podróży w czasie, Felicity zrozumie że musi być z Benem, ze mu wszystko wybaczy i bedą juz na zawsze razem! Ale sie rozpisałam, a tu już tak późno. Do uslyszenia jutro (tj.juz dzis;), niestety już wtedy, gdy Felicity zniknie na zawsze z naszych ekranów:((

ocenił(a) serial na 9
shiri25

Powtórki chyba kiedyś puszczą. Jeżeli nie, to zapraszam do siebie za kilka lat na seanse dvd - jak już je kupię :) Znam uczucie póżnego powrotu z pracy i oglądania ulubionego serialu i bardzo je lubię. Rzeczywiście, traktowanie tej historii jako "co by było gdyby" to chyba najlepsze podejście.A co do Felicity znikającej z naszych ekranów... Może to i lepiej, historia "młodej wrażliwej w collegu" zakończyła się wraz z otrzymaniem dyplomu i przyjazdem Bena, teraz to już nie byłaby "nasza" Felicity.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
shiri25

Juz za kilkanaście minut zacznie się ost.odc."Felicity', a ja siedzę w pracy i w ogóle nie mogę się skupić, na pracy oczywiście. Z jednej strony zazdroszcze tym którzy teraz będą go oglądać, ale z drugiej strony dla Was przygoda z Felicity skonczy się ok 16, a dla mnie ok 1 w nocy, więc jeszcze troche musze sobie poczekac, ale przeciez takie czekanie jest bardzo przyjemne, prawda?:) Na pewno po 16 posypią się na forum opinie o tym ost.odc. więc nie będę tu zaglądać żeby nie dowiedziec się za dużo, bo fajniej jest oglądać i być czymś zaskoczonym:) Życzę przyjemnego wgapiania sie po raz ost. w naszą Felicity, a sobie muszę życzyć skupienia sie na pracy, żeby jak najwcześniej skończyć i popędzic do domku, gdzie będzie czekać na mnie ost.odc. :) Pozdrawiam!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones