PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 816
ocen
7,4 10 1 3816
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

co to ma być???

ocenił(a) serial na 6

po wczorajszym odcinku, który był naprawdę dobry myslałam że to juz koniec, że dzis będzie ślub i tyle. no ale mnie rozwalił ten dzisiejszy odcinek! to jest istna paranoja i przegięcie!!!! powinni zakończyć na poprzednim! z dobrego serialu zrobili jakiś gniot! przenoszenie w czasie, jasne!

moonlady

Heh ja raczej myśle, że to cały czas jest sen, który będzie się ciągnąć przez następny, dwa następne odcinki, szkoda tylko, że do końca zostały 3 odcinki... Mam małą prośbę. Wyjeżdżam a chciałbym znać zakończenie tego serialu, bo wg. mnie postacie odzwierciedlają kilka ważnych cech, czy mógłby Ktoś w miare szczegółowo opisać końcowe odcinki począwszy od wtorku?? Będe niezmiernie i dożywotnio wdzięczny :P

ocenił(a) serial na 9
mrfire

Ok, kilka słów wyjaśnienia dla wszystkich, którzy mają problem z tym, co ostatnio wydarzyło się w serialu. Otóż według pierwotnych planów odcinek 17 ("Absolwent") miał kończyć całą serię. To ten, w którym Felicity kończy studia w Nowym Jorkui i wraca do domu. Potem jednak okazało się, że stacja gotowa jest wyprodukować jeszcze kilka epizodów. Przypuszczam, że ponieważ historia Felicity została już zakończona, a seria praktycznie zamknięta, te dodatkowe odcinki scenarzyści potraktowali z lekkim przymrużeniem oka, jako prezent dla fanów. Coś w rodzaju "co by było gdyby". Chociaż zmiany z początku odcinka 18 (te dziejące się jeszcze w świecie realnym) były dosyć radykalne. Mnie się bardzo podobało (lubię Felicity właśnie za ten słodko-gorzki klimat, ponadto zawsze kibicowałem Noelowi), chociaż rozumiem, jeżeli ktoś miał wręcz przeciwne wrażenia...
Tak na marginesie, chciałem to wysłać jako nowy temat, ale coś nie działa. Mieliście kiedyś taki kłopot?

Spooky_2

a wlasnie...jak juz gdzies tam pisalam ja oglądałam tylko parę odcinkow i czesto nei od początku (tak jak dzis). Kim jest ta Sally, dla ktorej Fel nagrywa tę kasetę?

ocenił(a) serial na 9
Spooky_2

Sally jest nauczycielką Felicity z liceum.

ocenił(a) serial na 9
Spooky_2

Mnie także podobał się ten wczorajszy odc.,mimo że nieźle tam namieszali. Od dawna fascynuje mnie wszystko co jest związane z podróżami w czasie, ale w tym serialu nie pasuje aż taka fantastyka. Więc mam nadzieję że to jest rzeczywiście bardzo długi sen Felicity. I mam taką małą nadzieję że jak się obudzi, to wybaczy Benowi i znów będą razem. Przecież on jej wybaczył zdradę. Ale na odp. pewnie przyjdzie nam czekac do ost.odc. Nie wiem jak wytrzymam cały tydzień.
Tylko szkoda mi Eleny, zawsze na końcu kogoś uśmiercają! Pozdrawiam!!!

ocenił(a) serial na 9
Spooky_2

Mnie także podobał się ten wczorajszy odc.,mimo że nieźle tam namieszali. Od dawna fascynuje mnie wszystko co jest związane z podróżami w czasie, ale w tym serialu nie pasuje aż taka fantastyka. Więc mam nadzieję że to jest rzeczywiście bardzo długi sen Felicity. I mam taką małą nadzieję że jak się obudzi, to wybaczy Benowi i znów będą razem. Przecież on jej wybaczył zdradę. Ale na odp. pewnie przyjdzie nam czekac do ost.odc. Nie wiem jak wytrzymam cały tydzień.
Tylko szkoda mi Eleny, zawsze na końcu kogoś uśmiercają! Pozdrawiam!!!

ocenił(a) serial na 10
shiri25

Bardzo Was proszę ,że jak będzie ostatni odcinek filmu Felicity, czyli w ten piątek co będzie,żeby ktoś mi go opisał jak sie skończyła ta historia typu: kto z kim w końcu będzie? Nie będę miała możliwości go oglądnąć,a bardzo bym chciała wiedzieć jak to sie wszystko skończyło.Błagam opiszcie mi go tutaj,pliska :) Oki????? Z góry uprzejmie dziękuję.




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones