PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 816
ocen
7,4 10 1 3816
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

nie wiem, może coś przeoczyłam, ale zastanawia mnie fakt pojawienia się Eleny i
Tracyego na weselu Noela... Wypadek Eleny wydarzył się zanim Felicity wyjechała do NY i
śniły jej się te mary z przeszłości? czy coś mi się już kompletnie pokręciło? ;>

ocenił(a) serial na 9
melooomanka

Hej. Twoje pytanie powstało ponad 1.5 roku temu ale może moja odpowiedź dalej Cię zainteresuje. W wersji telewizyjnej pominięto wyjaśnienie tego wątku i twórcy mieli nadzieję, że nikt nie zwróci uwagi na to niedociągnięcie (swoją drogą za niezłych idiotów mają widzów). Jednak w wersji DVD serialu, kiedy Felicity się budzi, jest zdziwiona, kiedy widzi Elenę. Wtedy Elena wyjaśnia jej, że Felicity przekonała ją do wyboru innej uczelni, na której spotkała Tracy'ego i że znów są razem. Czyli takie oczko do widza, że jednak sen Felicity nie do końca był fikcją.

LeiaSkywalker

Dzięki bardzo za wyjaśnienie, nie spodziewałam się już, że ktoś mi w końcu odpowie ;-)

ocenił(a) serial na 9
melooomanka

No ja właśnie postanowiłam wrócić do Felicity niedawno i postanowiłam zerknąć czy ktoś tu jeszcze pamięta ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones