PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40260}

Felicity

7,4 3 816
ocen
7,4 10 1 3816
Felicity
powrót do forum serialu Felicity

soundtrack

ocenił(a) serial na 9

No więc od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem soundtracku do Felicity: Senior Year. Wrażenia jak najbardziej pozytywne - relaksujące piosenki o miłości wpisujące się w nurt, który ktoś nazwał "coffee shop poetry". Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że na płycie nie ma słabego punktu, rzecz niespotykana, jeżeli chodzi o soundtracki. Mi szczególnie do gustu przypadł utwór Melody of You śpiewany przez Sixpence None The Richer. Co ciekawe, utwór ten mówi o miłości do Boga, można go sobie jednak interpretować w bardziej przyziemny sposób. Jak już powiedziałem, pozostałe kawałki też sa bardzo fajne, sprawdzcie sample na amazon.com. Polecam.

Pozdrawiam wszystkie osoby, które jeszcze odwiedzają tę stronę

Spooky_2

No to gratulacje! Nie wątpię,że płytka jest super.Słyszałem niektóre utwory i są naprawdę fajne.

P.S.Wyczytałem na imdb,że serial kręcono w Los Angeles,co nieco mnie zaskoczyło,bo wydawało mi się,że w Nowym Jorku...

ocenił(a) serial na 9
Martin_Eden

No to mnie zastrzeliłeś. Byłem pewien, że w NY. Gdzie dokładnie to znalazłeś na imdb?

Spooky_2

Oto link do tego.Chyba,że coś źle zrozumiałem,chociaż chyba jednak nie:http://us.imdb.com/title/t t0134247/locations

ocenił(a) serial na 10
Martin_Eden

Z tego co ja wiem to WB kręci zdecydowaną większość swoich seriali (np. Gilmore Girls, czy Felicity) w studiach w Los Angleles. I tak jak akcja Felicity toczyła się w NY, to GG w Connecticut czyli po drugiej stronie Ameryki.
A widoczna w wielu ujęciach fasada restauracji/baru/sklepu Dean&DeLuca pochodzi z ujęć prawdziwego budynku w Nowym Jorku, natomiast wnętrza stworzone zostały dla potrzeb serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones