PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790962}

Phi

Fi
8,3 100
ocen
8,3 10 1 100
Fi
powrót do forum serialu Fi

Podobne seriale...

ocenił(a) serial na 10

Serial petarda!!! Zrobił na mnie bardzo duże wrażenie, zna ktoś może podobne seriale???

ocenił(a) serial na 8
christne1313

Zależy od tego czy toniesz w tureckich produkcjach, nie wiem, jakie juz widziałaś. Podobnego serialu, o tak nie-tureckim klimacie, z taką dawką nowoczesności i analizy psychiki człowieka wyprodukowanego dla T jeszcze nie oglądałam.

ocenił(a) serial na 10
LauraMichalina

Szukam serialu z wątkiem psychologicznym, opartym na manipulacji społecznej. Bez różnicy czy będzie to hiszpański, turecki, włoski....itp.

ocenił(a) serial na 8
christne1313

Właściwie, myśląc o psychologii i manipulacji, prócz Fi przychodzi mi na myśl tylko 'Grzech Fatmagül'- turecki serial transmitowany w latach 2010–2012. Dostępny i z letorem, i z napisami pl na fb.
Trudny, mocny, wymagający zainwestowania w niego czasu. Zupełnie różny od Fi.
Opis fabuły znajdziesz wszędzie, jeżeli byłabyś zainteresowana. Ja mogę go tylo serdecznie polecić, dla mnie po tylu latach nadal jeden z fenomenów tureckich. Serial odniósł olbrzymi sukces w kraju i za granicą, jednocześnie był też siłą napędową do zmian w społeczeństwie tureckim.

ocenił(a) serial na 10
LauraMichalina

Oglądałam, mimo to dziękuję ;)

ocenił(a) serial na 8
christne1313

Poddaję się;) Kara Sevda, właśnie zaczęłam. I już polecam!

ocenił(a) serial na 10
LauraMichalina

Kara Sevda się dopiero rozkręca,... będzie się działo!. Również polecam, piękny i wzruszający serial.

ocenił(a) serial na 8
christne1313

Tym bardziej się cieszę, że w końcu się za niego zabrałam. Poza Grzechem Fatmagul, jest to dopiero drugi serial godny uwagi. Jestem w szoku, że TVP zdecydowało się na jego emisję. Co aktualnie w końcu oglądasz?

ocenił(a) serial na 8
LauraMichalina

BTW. Polecam z tureckich Ufak Tefek Cinayetler. Psychologia łączy się tam z intrygami, dramą i zemstą. Ostatnio zaczęłam I sezon, a w II wystapi Murat Sadik Kolhan, czyli Osman Sonant. W najnowszym fragmanie przybrał nawet postawę i mimikę Sadika ;)

ocenił(a) serial na 10
LauraMichalina

Dziekuję, na pewno zobaczę. A obecnie oglądam "Yasak Elma" (Zakazane jabłko). Bardzo przyjemny i wciągający serial. Serdecznie polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones