PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715355}

Finding Carter

7,2 2 714
ocen
7,2 10 1 2714
Finding Carter
powrót do forum serialu Finding Carter

Strasznie irytuje mnie jej postać. Już od samego początku. Najpierw była denerwującą sierotą, która nie mogła się odnaleźć w nowej sytuacji. Straszną ofiarę zawsze z siebie robi. Teraz, kiedy zrobili z niej ćpunkę, jest jeszcze gorsza. Wiecznie obrażona na cały świat. Jeszcze ta skwaszona mina. Trzeba przyznać, że aktorka ma bardzo nieprzyjemną dla oka urodę, delikatnie mówiąc.

rouqecoco

mam dokładnie te same spostrzeżenia

rouqecoco

Też nie trawię tej aktorki, a co za tym idzie także granej przez nią postaci. Może gdyby rolę Taylor grał ktoś inny, to byłoby inaczej.

CzerwonyKaktus

Raczej wątpię od ma po prostu dość dwulicową postać do grania, ciężko uważam takie postacie polubić ;)

rouqecoco

Na początku mnie trochę irytowała, ale teraz jest jedną z lepszych postaci. Za to Carter spadła prawie na dno. Drugoplanowe postaci są o wiele lepsze.

rouqecoco

A mnie coraz bardziej irytuje sama Carter. Myśli, że jest centrum wszechświata. Czegokolwiek się dotknie, doprowadza do ruiny. Kapuś, który non stop wykorzystuje informacje powierzone w zaufaniu. Niby dobra i serdeczna a zarazem toksyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones