PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 619
ocen
7,5 10 1 44619
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

...Barry Allen xD

„I TOLD YA, I'M THE FUTURE FLASH”. Skisłem xD

Zero zaskoczenia.

ocenił(a) serial na 10
jasossik

bo scenarzyści robili jak chcieli pamiętasz jak zoom dostal moc od barrego? Wtedy przecież powinien go zjeść i polknac bo Barry nawet jak wyszedł ze speed force to miał gdzies powyżej 3 machy zoom miał gdzies wcześniej 7-9 machów a jeszcze dostal predkosc od Barrego ale w finale takiej różnicy nie było widać bo scenarzyści musieli jakos wyrownac szanse wiec Barry sciagnal time remmant natomiast Savitar dal moc kid flashowi a ten był szybszy od Barrego a Savitar nie jest taki glupi nie dalby mu mocy aby mogl mu zagrozić i nawet z tych mitów Garricka można wnioskować ze Savitar jest najszybszy ze sprinterów a wiec albo ten kamien daje mu takiego kopa albo naprawdę jest potężny ale ze serial musi jakos wygladac to daja Savitarowi predkosc zalezna od sytuacji i potrzeby

raf89

Barry z tachionami w supergirl odcinku 19 sezonu 1 jest tak samo szybki jak supergirl, w crosoverze z dominators już był szybszy od niej, bez tachionów

W wyścigu barrego i wallego wyglądało to tak, jakby byli tak samo szybcy. Nagle wally jest szybszy od barrego i potrafi osiągnąć te 0,21 sekund aby uratować iris, gdzie było w tym sezonie jeszcze mówione że wally osiągnął 3 machy.

Zoom miał prędkość 8 machów, a barry w odcinku z trajectory osiągnał na chwilę te 3 machy ponad, a w 18 odcinku już wyrównana była prędkość. Prawda że scenarzyści robią sobie co chcą jaką daną predkość mają sprinterzy

Ale ogólnie załóżmy że Zoom z V9=RF z tachionami=Barry po wyjściu ze speed force w s2




ocenił(a) serial na 10
dunio_4

zobaczcie sobie trailer finalu flash na YouTube mega się zapowiada

ocenił(a) serial na 7
raf89

Miejmy nadzieję może coś uratuje poprzedni odcinek:)

Azazel94

Widzę, że dominują raczej negatywne opinie o tym odcinku, co mnie raczej dziwi bo mi się on podobał. Killer Frost wymiata (chociaż podczas jej rozmowy z Savitarem było widać, że się go boi).
Co do tożsamości Savitara to powiem wam, że gdybym nie zobaczył tego wcześniej na youtube to byłbym zaskoczony. W ogóle to mam prośbę do tych co piszą "przecież to było oczywiste" żeby mi wyjaśnili jak do tego doszli. Bo to co mówił Savitar za pośrednictwem Juliena było niejednoznaczne (Future Barry był jak dla mnie TYLKO JEDNĄ Z WIELU MOŻLIWOŚCI), to co mówi Killer Frost z przyszłości ("dla niego wszystko to historia") też nie wskazuje jednoznacznie na Future Barryego. Na dobrą sprawę mógł to być kolejny speedster z przyszłości. Czy nie jest aby tak, że serial pokazał kto jest Savitarem i teraz wszyscy mówią "ja wiedziałem/am to od dawna"?

dawjen1985

"Czy nie jest aby tak, że serial pokazał kto jest Savitarem i teraz wszyscy mówią "ja wiedziałem/am to od dawna"?"
Nie, nie jest. Prześledź wszystkie tematy dotyczące odcinków z s3 - Future Barry jako Savitar był obstawiany przez wielu ludzi zaznajomionych z tematem np. Azazel94 czy dunio_4 (jedynie nie wiadomo było, jak ten Future Barry powstał ale nie o to pytasz). Rozmowy przez Julka były niejednoznaczne ale albo:
a) twórcy jeszcze nie wiedzieli, kto ma kryć się pod maską,
b) albo faktycznie miał to być Future Barry i wszystko pasuje, zwłaszcza sentencja "I'm the Future.. Flash" czy informacje, o których mógł tylko wiedzieć Barry.

matiiii

No właśnie ciekawi mnie czy "zaznajomieni z tematem" odgadli to na podstawie serialu, czy też korzystając z wiedzy komiksowej? Dlatego prosiłem o serialowe argumenty za tym, że Savitar to Future Barry. Nie ukrywam, że geneza Savitara również bardzo mnie interesuje.
Sentencja "I'm the Future.. Flash" wcale nie jest jednoznaczna z "jestem Tobą z przyszłości". No i co to były za rzeczy, których Savitar nie mógł niby wiedzieć?

dawjen1985

Skoro Cię ciekawi to jw, polecam przejrzeć tematy związane z dyskusją o odcinkach sezonu 3.
Oczywiście, że nie jest jednoznaczna - powiedziana była tak, jakby był przecinek pomiędzy wyrazem 'future' a 'flash' ale już wtedy pojawiły się sugestie na forum, że przecinka/przerwy tam wcale może nie być i mówi to, co powiedział w odcinku 20.. bez przecinka: "I'm the Future Flash".
Savitar te rzeczy WIEDZIAŁ, w tym całe sedno a nie to, czego nie wiedział..

ocenił(a) serial na 8
matiiii

http://flarrow.pl/2017/spoiler-kim-dokladnie-jest-savitar/

ocenił(a) serial na 8
RobertZabinski

W trakcie w walki z Zoomem, Flash stworzył ‚pozostałość czasu’ która zginęła i uratowała wszechświat. Wszystko byłoby w porządku, ale Allen zachciał się zabawić w Boga i wywołał Flashpoint, co spowodowało zmianę biegu wydarzeń i ta ‚kopia’ przeżyła w starciu z Zolomonem. W takim razie w jaki sposób Savitar uwolnił się z Speedforce? Z powodu walki, która ma odbyć się cztery lata później, tej w której Savitar ma zostać uwięziony w speedforce. W trakcie bitwy Barry stworzył kilka swoich kopii, takich samych jak w trakcie walki z Flashem, jednakże zostały one wybite przeze samozwańczego boga prędkości. Spośród wszystkich tych kopii tylko jedna zostaje oszczędzona, a po wygranej walce zostaje odrzucona przez cały team i zostaje wyrzutkiem. Co oczywiście prowadzi ją do szaleństwa i przybrania tożsamości Savitara.

ocenił(a) serial na 3
RobertZabinski

Teoria ciekawa ale niestety nie możliwa do wykonania. Powód jest prosty, w finale 2 sezonu TR flasha albo rozpędził się do tak wielkiej prędkości że jego ciało tego nie wytrzymało i stało się to co widzieliśmy, albo tego nie zrobił i zoom wygrał. Flashpoint nie mógł tego zmienić w sposób taki aby zatrzymać magnetor i jednocześnie aby TR to przeżyło. Savitar jest skutkiem nieskończonej pętli czasu, paradoksu który powstał w przyszłości, nie wiadomo co było pierwsze on czy TR który stworzył FF do walki z Savkiem.

Yoreciv

Odnośnie tej pętli, którą tłumaczył Cisco:
1. Barry tworzy kilka swoich kopii (zrobił tak przy walce z Zoomem).
2. Savitar zabija wszystkie kopie oprócz jednej by ta stała się Savitarem.
3. Savitar uwięziony w Speed Force.
4. Ocalała kopia wariuje I staje się Savitarem, po czym cofa się w daleką przeszłość by stworzyć mit o pierwszym Speedsterze.
Skoro kopia cofnęła się w daleką przeszłość i tam pozostała (w każdym razie nie mamy informacji, że wróciła do teraźniejszości lub przyszłości) to skąd się wziął Savitar, który został uwieziony??

ocenił(a) serial na 3
dawjen1985

No właśnie to jest ten paradoks. Savitar uwięziony w speed force jest wynikiem właśnie tej pętli czasowej. Tak naprawdę to można by powiedzieć że on po prostu istniał, a zostawiając przy życiu tą jedną TR zapoczątkował pętlę.

użytkownik usunięty
Yoreciv

1. Savitar walczy w 2021 z flashem, podczas walki Flash tworzy TR samego siebie, Savitar zabija je wszystkie oprócz jednej
2. Zatracona TR stacza się i cofa się w czasie tworzy mity o sobie staje sie pierwszym speedsterem.
3. TR pod imieniem Savitar przenosi się do 2021 i walczy z flashem
4. Zabija wszystkie TR oprócz jednej.
5. Savitar zostaje zamknięty w speedforce
6. Savitar cofa się w czasie i walczy z 2016-2017 Flashem

Moje rozumienie jest takie :p

Ciekawa teoria, ale czy do podróży z powrotem w przyszłość nie byłby potrzebny TR Barry/Savitar inny speedster by go dodatkowo popchnąć jak to zrobił Wally? Chociaż z drugiej strony, w drugim sezonie, gdy Barry cofał się do czasów, gdy Wellsem był Reverse Flash to wtedy do powrotu do swoich czasów chyba tego nie potrzebował?

Yoreciv

Jak cam piszę. Dodatkowo dodam coś od siebie

Pewnie kazdy sobie zadaje pytanie jaka byla orginalna linia czasu savitara bez petli

A no juz tlumacze, tak naprawde zyl wtedy prawdziwy savitar. Wtedy linia czasu wygladala identyczne z tym ze savitarem nie byl barry. Powtarza sie do momentu gdy barry uzywa resztek aby pokonac savitara. Nastepnie przezywa resztka, i cofa sie w czasie podmieniajac sie za savitara, ktory robi to samo aby powstal on sam. Do tego za kazdym razem petla byla inna, raz barry nie widzial przyszlosci, drugim razem nie podrozowal w czasie do przyszlosci

użytkownik usunięty
dunio_4

A oryginalnym Savitarem był Reverse Flash, który zmienił se twarz, żeby wyglądał jak Barry :D
Co się odwala w tym serialu to głowa mała ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones