PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 624
oceny
7,5 10 1 44624
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

A więc 20 odcinek za nami. Co sądzicie ?

ocenił(a) serial na 10
jasossik

Troche nudy i dużo akcji. Zaciekawiło mnie nawiązanie do Justice League w ,,Time Vault" . Mam nadzieje ze RF nie zniszczył super komputera i Barry będzie mógł dokładnie przestudiować co było jest i będzie.

ocenił(a) serial na 10
jasossik

No to trzeba tylko dowiedzieć się co się stanie w 2024( mam nadzieje że nie będziemy czekać 8 lat by to obejrzeć). Po za tym dr Wells tutaj naprawdę świetnie wypada. Jest psychiczny jest mroczny. Czuć że to zła postać. Zwłaszcza że wcześniej grywał komediowych kolesi( oczywiście nie jest to taka metamorfoza jak Bryan Cranston w Breaking Bad). A więc po co mu Eddie ? Rozumiem ze jak Eddie zginie to nie ma RF. Ale czy ktoś z drużyny Flasha by się o to posunął ? Iris wyjdzie za Flasha. Damn it. Liczyłem że zginie.

No i przyjmijmy już w komentarzach tak że nie używamy dr Wells. Wells nie zyje, jest reverse flash thawne.

jasossik

http://www.filmweb.pl/serial/The+Flash-2014-694518/discussion/S0E20+The+Trap+-op inie,2633262#topic_2633262
już temat jest. skasuj wątek. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones