Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 2 Flash Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Flash (2014-2023)

Człowiek, który uratował Central City

The Man Who Saved Central City 43m
8,1 1 389
ocen
8,1 10 1 1389
Flash
powrót do forum s2e1

S02e01

ocenił(a) serial na 10

Nie czytałem komiksów słabo się znam - mógłby mi ktoś wytłumaczyć kto to jest Zoom? wpisywałem w google to wyskakiwało że profesor Zoom to Eobard Thawne, trochę się gubię.

PS Ronnie to non stop ginie i wraca. Ciekawe jak teraz wróci ;)

miszka92

Reverse Flash-Eobard Thawne
Professor Zoom-Eobard Thawne
Pomyśl o Reverse Flash jako tytuł, używany przez wiele postaci reprezentujących przeciwieństwo Flasha. Jay Garrick pierwszy Flash miał rywala nazywał się Reverse Flash- Dr. Edward Clariss, Barry Allen jako drugi Flash także spotkał rywala ale w jego czasie nazywał się Professor Zoom innymi słowy, Reverse Flash nazywamy Wszystkie Osoby z mocą przeciwną jak Flasha a Professor Zoom nazywamy tylko Eobard Thawne więc jak widzisz nazywa się i tak i tak.
Eobard Thawne był Reverse Flash ale także znany jest jako Professor Zoom. Nazywał się Professor Zoom ze względu na jego szeroko zakrojone badania i wiedzę o Speed Force. Speed Force to taka moc jak w Gwiezdnych Wojnach tyle że z tym wyjątkiem bo mają je tylko wyjątkowe osoby które mają w sobie energię prędkości. Jedynie kilka osób ma w sobie tą Moc speed force i głównie przez wypadek Aktywowali ją (jak w przypadku Barrego Allena) Jednakże Professor Zoom (Eobard Thawne) jest inny gdyż dzięki technologi pozwoliła mu wykorzystać Speed Force i manipulować czasem (dzięki prędkości)

ocenił(a) serial na 10
Adi323_filmweb

Profesor Zoom to Eobard Thawne ale jest też Hunter Zolomon czyli Zoom. Na 99% chodziło o Zolomona.

crashwin

też tak myślę ale by się w tym wszystkim połapać to trzeba czytać komiksy Flasha :)

ocenił(a) serial na 10
Adi323_filmweb

Ja nie czytam komiksów ale lubie czasem dowiedzieć się czegoś o niektórych postaciach z wikipedii i innych stron, przy okazji spoilerując sobię kilka odcinków :)

crashwin

obaj możemy się mylić gdyż możliwe że Zoom nie jest to Hunter Zolomon tylko Pollux niebieski Reverse Flash, Jason Bressell i Ted Witcome stworzyli klona Barrego Allena i nie jest on spokrewniony genetycznie z żadnym Reverse Flashem bardziej zbliżony jest do Bizarro- Klon Supermana stworzony przez Lexa Luthora i Bizarro miał przeciwne moce od Supermana. Superman miał Laser w oczach a Bizarro ma lodowy wzrok,Superman miał lodowy oddech a Bizarro ognisty Superman był dobry z natury a Bizarro zły Wszystko mieli przeciwne charaktery zachowania, odpowiedzi, moce. Więc zapewne Pollux będzie podobny :D

ocenił(a) serial na 10
Adi323_filmweb

No tak ale gdyby to był Pollux to by nie nazwali go Zoom. Na IMDb można zobaczyć pełną obsadę i szczeże mówiąc jestem niezadowolony z pewnych wyborów.

crashwin

My name is Hunter Zolomon. Despite what the public believes, I am the fastest man alive. I am Zoom. But I am not a Rogue. Far from it. I have taken the name and colors from Eobard Thawne -- the time traveler know as Professor Zoom -- in order to terrorize my friend. Wally West. The Flash. I suffered through tragedy. I lost my family to it. I understand the depths it will drag one down to. And only by surviving it does one become stronger. I will recreate myself to help my friend and in turn -- the world. :D

ocenił(a) serial na 10
Adi323_filmweb

Myślałem że coś wiem.. ale teraz to juz nic;p Na koniec sezonu Eobard Thawne aka RF zginął bo się Eddie zastrzelił. Czyli ten Zoom To kolejny eobard?

ocenił(a) serial na 10
miszka92

Zoom tak jak napisałem już wcześniej to Hunter Zolomon. Nie jest on spokrewniony z Eobardem. Jest to po prostu kolejny reverse flash.

ocenił(a) serial na 9
crashwin

Teoretycznie tak, ale w tym serialu nigdy do końca nie wiadomo co, kto, gdzie i jak :D

Adi323_filmweb

z przeciwną mocą? czyli potrafią poruszać się 1000 mm/h? xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones