Flash (2014-2023)
Flash: Sezon 7 Flash Sezon 7, Odcinek 1
Odcinek Flash (2014-2023)

All's Well That Ends Wells

7,9 201
ocen
7,9 10 1 201
Flash
powrót do forum s7e1

7x01 - opinie

ocenił(a) serial na 6

Uważam, że początek sezonu wyszedł dosyć emocjonujący i tajemniczy. Akcji jako takiej za wiele nie było, fajna początkowa sekwencja z Evą, chociaż śmierć Mirror Mastera była zrobiona naprawdę w najprostszy możliwy sposób, nawet aktora nie sprowadzili, wątek Evy nabiera smaczków, zwłaszcza, że wychodzi na to, że jej mąż nie był wobec niej aż taki zły, jego zachowanie było uzasadnione. Wątek Iris lekko przynudzał, najciekawsza sekwencja dotyczyła Wellsa, nie mam zielonego pojęcia jak to interpretować, ponieważ w tym momencie wychodzi na to, że nie będziemy mogli podziwiać Toma Cavanagha w serialu, na pewno nie jako Wellsa, skoro wszyscy się dla Barry'ego poświęcili. Istnieje możliwość związana z cliffangerem z 3 odcinka, który w domyśle miał być finałem 6 sezonu. Podziwianie Toma w roli Reverse Flasha i jakiegokolwiek Wellsa jest fascynujące i mam nadzieję, że to nie koniec. Jako premierowy odcinek sezonu uważam, że wyszedł lepiej niż w 2, 4, 5 i 6 sezonie. Zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję przynajmniej na poziom pierwszej połowy 6 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
359

Co do gry Toma to całkowicie się zgadzam, najlepszy aktor z całej obsady serialu, jak i pokuszę się nawet o danie mu miana najlepszego aktora w całym Arrowverse (sorry Stephen)

359

Skończyłem oglądać na 1 odcinku 6 sezonu. Warto to nadrabiać? Coś ciekawego się dzieje czy znowu telenowela z Iris? Pojawia się może Reverse Flash w 6 sezonie czy tylko ten w białym kostiumie?

ocenił(a) serial na 6
Taio

Wg mnie 6 sezon jest zdecydowanie ciekawszy od 4 i 5, 7 sezon zapowiada się jeszcze lepiej. Pierwsza połowa 6 sezonu jest świetna z Bloodworkiem, druga połowa troszkę słabsza, ale za to mamy Grodda i kilka odcinków z Reverse Flashem właśnie, dopiero potem główny zły zaczyna się rozkręcać. A co do Godspeeda (biały) to naprawdę ciekawy wątek, wychodzi na to, że jest to jakiś tajemniczy złoczyńca, prawdziwy Godspeed ma pojawić się właśnie w sezonie 7. No i jeśli nie widziałeś to polecam Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, świetny crossover.

ocenił(a) serial na 6
359

Chodzi o ten ostatni crossover? Przeciez to było gówno straszne

ocenił(a) serial na 6
TomekSaid

Mi osobiście podobały się wszystkie gościnne występy, itd. Batmam, Smallville, nawiązania do zakończonych seriali. Akcja była w miarę spoko, dało się oglądać. Dla kogoś niezaznajomionego w innymi produkcjami mogło się to wydawać faktycznie zagmatwane. Mi się podobało.

359

Gdzie obejrze 1 i 2 odc sezonu 7 albo gdzie ściągne

ocenił(a) serial na 6
pgrabowska2000

Znalazłem taki link: https://bajeczki.org/the-flash-s07/the-flash-s07e01-plsub/

359

Jak wy oglądaliście 7 sezon?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones