Flash
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6 to tragedia

ocenił(a) serial na 10

Jęczenie, jęczenie i jęczenie.

barney23

O człowieku, czas obniżyć ocenę. Ten serial zasługiwał na 8 za swoich najlepszych czasów - podczas drugiego sezonu 2 i 3 sezonu, po sezonach 4 - 5 nie wiem czy dostałby 2.

Jeżeli chodzi o sezon 6. Tendencja wciąż spadkowa. Obejrzałem dwa pierwsze odcinki. Chyba. Bo z premierowego pamiętam dramy Barry - Iris (60% odcinka), dramy trójkąta Ralph- Catlyn - Frost (30% odcinka)- parafrazując dawnego kolegę z forum Azazela - Ralph zaraz spadnie z rowerka, Joe "Zabójcze Spojrzenie" Westa (9%) i jakąś dziwną akcję z Barrym co leci do czegoś co nazwali... zresztą nie ważne jak to nazwali, grunt że brzmi jak głupi żart scenarzysty ;)


Drugi "chyba' oglądałem bo z drugiego nie pamiętam nic.

Za trzeci nawet nie będę się łapał. Poczekam do Kryzysu. Pewnie to taka sama padaka jak reszta serial teraz.

To wręcz niesamowite, ale w takichże okolicznościach pożegnałem Doom Patrol i Titans.

ocenił(a) serial na 3
Jasir_Karim

Sezon jest średni, były gorsze od obecnego, były i lepsze. Nie zrozumcie mnie źle, ale chyba za wiele oczekujecie od serialu o gościu który dostał piorunem i ,,bardzo szybko" biega. Jest wiele rzeczy które można by zrobić lepiej, ale nie oszukujmy się, ten serial jest skierowany do zdecydowanie młodszej widowni niż my i co najważniejsze Amerykańskiej widowni, mniej wymagającej od filmu/serialu w przeciwieństwie od Nas. Moim zdaniem obecne odcinki są zapychaczami ponieważ cały dostępny budżet na te sezony wszystkich seriali zostały ulokowane w Kryzysie. Nie chcą rozbudowywać znacznie fabuły skoro od zeszłego roku robią wielki HYPE na to wydarzenie. Cała pierwsza część będzie nudna bo jest to wprowadzenie do największego wydarzenia w tym uniwersum.
Szanuję Wasze zdanie ale nie zgodzę się z nim. Spróbujcie spojrzeć na serial z ,,delikatnym" przymrużeniem oka a na pewno będzie Wam lepiej i łatwiej to oglądać ;)

Yoreciv

Ludzie patrzą na serial przez pryzmat kina superbohaterskiego i pierwszych dwóch sezonów które opierały się na akcji a nie ględzeniu. Ja 6 sezon oglądam na podglądzie ale jestem blisko zakończenia swojej przygody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones