PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501265}

FlashForward: Przebłysk jutra

FlashForward
7,5 14 700
ocen
7,5 10 1 14700
5,7 3
oceny krytyków
FlashForward: Przebłysk jutra
powrót do forum serialu FlashForward: Przebłysk jutra

1x21 Countdown

ocenił(a) serial na 9

Przedostatni odcinek filmu. Można potraktować go jako pierwszą część odcinka finałowego... Coś się im godziny nie zgadzają - Keiko ma być o 22 w barze w Hong Kongu, a o 23 ma samolot ;). Mam nadzieję, że znajdzie sobie jakiegoś chińczyka, a Bryce'a zostawi Nicole.
Czy aresztowanie Marka było zaplanowane? Może tak dręczyły go zdania "Nie możesz zmienić swojej przyszłości. Przegrałeś. Umrzesz." że postanowił wziąć w końcu los w swoje ręce? Areszt to dobry pomysł, ale (UWAGA) z tego co widziałam w spoilerach ostatniego odcinka, nic to Benfordowi nie da.
Olivia widzę też los w swoje ręce wzięła. Oby wytrwała i nie pozwoliła, aby ktoś zadecydował o jej życiu. Otóż chodzi mi o to, że ludzie żyli sobie spokojnie, nie wiedzą co będzie jutro, a tu nagle jacyś ludzie odebrali im wolną wolę, sprawiając zamroczenie.

Niech mi tylko zabiją scenarzyści Marka, a chyba tam do nich petycję wyślę.

Chcielibyście, żeby był kolejny sezon? Jeśli tak to o czym mógłby być? Może lepiej zakończyć go w dobrym momencie niż ciągnąć na siłę? Choć gdy skończy się LOST, House MD, to wiadomo, że sporo ludzi mogłoby się przerzucić na FF ;)

ocenił(a) serial na 9
Kristen

Akcja nareszcie nabrała tempa. Okazało się, że determinizm nie istnieje, z drugiej strony zrobił się z tego popularny temat. W LOST scenarzyści też sporo krążyli wokół "the universe has a way of course-correcting" itd. Paradox, 5cio odcinkowy, angielski serial, dokładnie to samo. Zdjęcia z przyszłości i grupa policjantów próbujących odmienić przyszłość.
No, ale do rzeczy. O tym odcinku mogę powiedzieć wiele dobrego, nareszcie działo się wiele i to ciekawego. Nareszcie temat Keiko został poruszony, Simon zafundował nam zagwozdkę... co to on kombinuje. Demitri przyznał się, co za akcje zmajstrował ze swoja przyjaciółką. Dobrze się dzieje i jeśli ma być tak dalej to na drugi sezon będę czekał, jak na Californication ( bardzo niecierpliwie ). Jeśli akcja ma siąść jak to Kristen napisała, nie ma sensu odgrzewać kotleta. Nie będzie już smakował, a jeszcze dobre wspomnienia zepsuje ;P

ocenił(a) serial na 10
czarodziciel

Niestety nie ma na co czekać. FF został anulowany, więc z drugiego sezonu nici. A wielka szkoda, bo serial coraz lepszy... Przecież House czy Supernatural też na początku nie zachwycały. Mogli dać szansę FF. W końcu pojawiła się nowa data, do której zmierzały wszystkie ścieżki (chyba grudzień 2014) i już się nie dowiemy o co chodziło... ;(

Kristen

Keiko nie ma być w barze w Hong Kongu tylko w LA, Bryce'owi tak sie wydawało, bo wszyscy tam mówili po japońsku i on też tak się witał z Keiko w wizji. Jednak w czasie gdy Keiko pracowała u tego latynosa, Bryce uczył sie japońskiego i starał poznawać kulturę, raz z Nicole mieli pójśc na obiad na sushi (w ostatniej chwili zmienili zdanie i poszli na hamburgery), ale stali pod tą restauracją i to była ta sama co w jego wizji. Obrazek na szybie się zgadzał. Tak mi się wydaje przynajmniej, że to tak ma być ;) Bo gdyby to nie było w Ameryce Keiko by pewnie została u siebie i czekała po prostu na Bryce'a. (poza tym w ogole między Hong kongiem , a Stanami jest jakies 9 godzin różncy, 22 w USA to 13 tam)

W ogóle to ciesze się, że Olivia nie została z LIoydem, nie trawie tego faceta, a w ogole jakos tak łatwo sie wszystko potoczyło, niby sie zarzekała, że Marka w życiu by nie zdradziła, a jednak sama lgneła do LIoyda.

Ciekawe czy Dem będzie z Janis? ;) Mam nadzieje, że nie zginie... (i że Mark też się uratuje, szkoda tylko, że sięgnął po alkohol...)

ocenił(a) serial na 8
Fiola

Nie no Janis z Demetrim raczej nie będzie ;p chyba jest zadeklarowaną lesbijką a nie bi-curious :D
Szkoda, że serial anulowany bo wciągnął mnie niesamowicie :(

ocenił(a) serial na 9
Kristen

No cóż mi jest smutno, że serial się kończy, nie mogę się doczekać tego ostatniego odcinka, w jaki sposób to rozwiążą.... Nie oglądałam LOST-ów jak poprzednie osoby, bo męczył mnie ten serial, ale FF miał swój klimat, jak się kończył każdy odcinek mówiłam "wow!". Cóż mam nadzieję, że nie uśmiercą Marka, ale jakoś bardziej szkoda by mi było Demetria... W zasadzie trochę się zdziwiłam, że sprawy potoczyły się w taki sposób w 21 odcinku, myślałam, że będzie tak jak w wizjach, że przeznaczenia nie da się oszukać;) dlatego też po dacie 15 marca w każdym kolejnym odcinku bałam się o Demetria:D

Cóż to tylko serial, takie rzeczy się nie dzieją, ale nie chciałabym wiedzieć, co będzie w przyszłości... To jest swego rodzaju piętno... Ale czasem się zastanawiam czy miejsca, które śnią mi się i których nigdy nie widziałam, istnieją...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones