PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501265}

FlashForward: Przebłysk jutra

FlashForward
7,5 14 700
ocen
7,5 10 1 14700
5,7 3
oceny krytyków
FlashForward: Przebłysk jutra
powrót do forum serialu FlashForward: Przebłysk jutra

5. odcinek!

ocenił(a) serial na 7

wow. do tej pory byłem sceptyczny, co do tych wszystkich twierdzeń o flashforward jako następcy lost. teraz już sam nie wiem. wątków przybywa, i to jest dobre. a wmieszanie do tego serialu polityki zrobiło mu jeszcze lepiej. odcinek świetny. nawet z tym heroic acting na końcu przy dźwiękach 'like a rolling stones'.
i wątpię, żeby uśmiercili już teraz jakąś postać, ale zestawienie wizji Janis ze sceną jej postrzału, chociaż na chwilę zaowocowało u mnie myślą, że może faktycznie nie wszystkie flashforwards are meant to be.

ocenił(a) serial na 7
koper_6

Najsłabszy odcinek...
Rozczarowałem się, myślałem że jakoś rozwiną w tym odcinku wątek Simcoe, tak samo jak tydzień temu nie było wątku z Somalią. Brak tematyki Gibbonsa, podejrzanego zero, poprostu twórcy serialu nie robią nic, by posunąć główny wątek do przodu.

Jak widziałem tą cała akcja na końcu i piosenke stonsów, do tego to nie wiedziałem czy się smiać czy płakac. Najpierw wielki wybuch, oczywiście dobrzy wychodzą z tego bez szwanku strzelają na ślepo i zabijają złych. WTF? Do tego dochodzi ta walka z alkoholizmem głównego bohatera nudna jak flaki z olejem. Jedyne zaskoczenie to to, że Janis jest lezbijką :O, ale ktoś być musiał. W ABC to chyba taki stereotyp, że w każdym serialu pojawi sie jakaś/jakiś homo. Jedynie scena umierającej Janis mógł się podobać do tego ten budzik na końcu przy umierającej, ale to marny plus. Twórcy serialu chcą chyba z tego zrobić jakiś nudnawy melodramat, a nie ciekawy serial akcji.

ocenił(a) serial na 9
krystse

zgadzam sie w 100% straszna nuda sie z tego robi ;/ i coraz bardziej niedorzeczne to wszystko .... poziom idiotyzmów jak w 4 sezonie prisona a to dopiero 5 odcinek. szkoda bo miałem nadzieje ze to bedzie cos rewelacyjnego.

ocenił(a) serial na 8
peligroso

Ej sorry ale z założenia nie ma to być serial AKCJI tylko dramat ukazujący problemy ludzi którzy mieli wizję swojej przyszłości.

Chcesz serial akcji, to sobie włącz co innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones