PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501265}

FlashForward: Przebłysk jutra

FlashForward
7,5 14 698
ocen
7,5 10 1 14698
5,7 3
oceny krytyków
FlashForward: Przebłysk jutra
powrót do forum serialu FlashForward: Przebłysk jutra

Czyżby nasza TVP urwała emisję serialu? Dziś go nie ma w ramówce, podobnie za tydzień..Czyżby pracowali tam aż tak durni ludzie!

maciej448

Napisałąm to samo ponizej ,Przebłysk Jutra był w srody czyli dzis go nie ma ale jutro tez nie tez jestem w szoku

mika26

No to jakaś paranoja..i jutro i wg. programu tvp na stronie internetowej, za tydzień także nie ma serialu. Nie dość że po nocach go dawali, to teraz urwali bez słowa!!!

maciej448

dokładnie ale jeszcze kilka dni temu w programie tv w internecie był ,a dzisiaj patrze bo myslalam ze moze godz zmienili na wczesniejsza a tu wogle nie ma OBLED

maciej448

Niestety durnie z TVP wstrzymali emisję! Wysłałem maila z zapytaniem czemu chyba żadnego serialu nie emitują do końca, ale na odpowiedź bym nie liczył...

NCR_filmweb

Spokojnie mi odpisali emisja serialu wraca 27.02. jest liga mistrzow i serial byłby o nocy a tak wraca za 2 tygodnie o 22.40 kamien spadł mi z serca.pozdrawiam

mika26

A za 3 i 4 tygodnie znowu Liga Mistrzów :D

WojtasM

W kazdym razie za 2 tyg bedzie i wazne ze nie przerwali emisji bo tego sie bałam .Bedzie dobrze

ocenił(a) serial na 8
NCR_filmweb

Przerwy w emisjach to normalna rzecz, nawet w USA seriale aktualnie emitowane mają co chwila przerwy jakieś. A TVP wyemitowało chociażby wszystkie sezony LOST, od początku do końca. I to nawet nie wiem czy nie podwójnie!

ocenił(a) serial na 8
maciej448

1:10-2:45 o tej godzinie leci Nad Niemnem

SplinaMS

tak a 0.40 jest powtorka Wszystko przed nami Przebłysk za 2tygodnie a potem zobaczymy

mika26

A co im mecz przeszkadza..idioci, tydzień temu grała kadra o tej samej porze i nie przeszkodziło im to w daniu serialu

maciej448

Racja mogliby dac film po meczu a nie powtorke Wszystko przed nami wogle na poczatku cieszyłam sie ze wogle bedzie ale teraz to juz cos kreca wydaje mi sie .

ocenił(a) serial na 10
maciej448

ja ściągam na torrenatch i git, obejrzalam caly zeson, po kilk odc dziennie czasami i mam z głowy ;) polecam wszystkim a nie czekać na odc w tv których bez słowa nie ma.

ocenił(a) serial na 5
maciej448

Dzisiaj przywrócili serial, ale to taka nuda że głowa boli. Nic się w nim nie dzieje, gadają i gadają, nuda troche

maciej448

Spokojnie drodzy filmwebowicze, nikt nie robi wam łaski że wyemituje kolejny odcinek. Wszystko jest na necie, wszystkie odcinki i napisy do nich.

Christophorvs

Dokładnie, sam zacząłęm oglądać w TV ale jak zaczęła lecieć w każdym tygodniu LM to sobie odpuścili ten serial aie dokończyłem go na necie i warto było ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones