PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501265}

FlashForward: Przebłysk jutra

FlashForward
7,5 14 699
ocen
7,5 10 1 14699
5,7 3
oceny krytyków
FlashForward: Przebłysk jutra
powrót do forum serialu FlashForward: Przebłysk jutra

Nie no bez jaj. Koleś był spoko i po co go uśmiercać :/ ? Nie no on napewno nie zmartwychwstanie, z początku myślałem, że spadając zachczy i jakąś flagę czy coś i uda im się go uratować, ale nie. Jakby tak wpadł do wody to jeszcze rozumiem jakimś cudem( heh drugi John Locke z Losta) :D - bez jaj :)
Ciekawe to będzię jak to wpłynie na przyszłość, bo on żył w wizji, być może będą tego jakieś inne konsekwencje lub ktoś kto miał zginąć, przeżyje...

Co do samej końcówki to dwie opcje. Albo chory na umyśle jest, ale nie po 6 odcinkach wg. mnie całkiem normalny skoro pomaga innym z ich uzależnieniami i ma prace więc chyba ok, a druga opcja, że córka jednak przeżyła tak samo Al popełnił samomójstwo i to ta córka brodatego przeżyła i wróciła, co Wy na to?

ocenił(a) serial na 10
Logan_Cole

[Spoiler]

Wg mnie po pilocie to najlepszy odcinek. Samobójstwo które może wpłynąć na losy kobiety, ojciec widzi swoją córkę...
Bardzo dobry - 10/10!

frycha_1988

Najlepszy Odc z wszystkich.A taki spoko aktor był,miejmy nadzieje ze bedzie wiecej takich odc.

11/10!!!

ocenił(a) serial na 8
qwerty123321

obejrzalem 7 odcinek wlasnie i sie zesralem na koniec O.O

ocenił(a) serial na 9
rokidu93

Taaaa. Ja też jestem nieco w dupie po tym odcinku ;)

DirtyMefisto

Bardzo dobry odcinek. Szkoda faceta :/
W końcu może wszyscy zauważą, że przyszłość można zmienić ;)

ocenił(a) serial na 7
Logan_Cole

Mam pytanko: Skąd Al w ogóle znał tą Cecil, o której usłyszał, że nie żyje przez telefon w wizji? Na początku myślałem, że widział ją w wizji ale przecież on miał wizje z tą babką, z którą pracował przy sprawie Rutherforda co ptak walnął w okno. Pamięta ktoś?

A tak w ogóle to odcinek super! :D Czekam na kolejny :D No i oczywiście szkoda Ala, spoko gościu był :(
W końcu bardziej rozbudują wątek z córką Aarona - myślę, że pod koniec odcinka ona fizycznie tam była, a nie, że była wytworem wyobraźni.

Darth_Vojtek

Ja to rozumiem tak:
On jej nie znał. Al dowiedział się podczas swojego skoku w przyszłość, że ta kobitka - Cecil - umarła. Tak jak Olivia czuła, że za 6 miesięcy będzie kochać ojca tego autystycznego chłopca, tak on wiedział, że będzie odpowiedzialny za śmierć Cecil, w końcu sam to kilka razy powtarzał do słuchawki.
Nie wiedział dokładnie, gdzie, kiedy i jak spowoduje jakiś wypadek, wolał 'zabezpieczyć' przyszłość Cecil i jej dzieci i dlatego popełnił samobójstwo. Dał wszystkim nadzieję, że ta 'przyszłość' widziana podczas flashforward nie musi się spełnić, mogą na nią wpływać.

ocenił(a) serial na 7
Henrica

Aha, chyba już rozumiem. To znaczy, że Al dowiedział się o istnieniu Cecil poprzez wizję, w której dostaje telefon o jej śmierci - śmierci spowodowanej prawdopodobnie przez niego. Czyli osobiście nigdy nie znał Cecil, jednak chciał mieć pewność, że kobieta (matka dwojga dzieci) nie umrze przez niego.

Dzięki za pomoc ;)

Darth_Vojtek

Dokładnie. Dlatego napisał do niej list (mówiąc, że jej nie zna).
Zabijając się podarował jej życie i jednocześnie nadzieję wszystkim innym ludziom. Zmienił przyszłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones